فهرست
سید مجید و استقلال؛ پاسپورت گروگان!
سید مجید و استقلال؛ پاسپورت گروگان!

سید مجید و استقلال؛ پاسپورت گروگان!

آی اسپورت – دو روز پیش بود که سید مجید حسینی برای دریافت پاسپورتش و سفر به ترکیه به فدراسیون فوتبال و مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال مراجعه کرد اما در آنجا متوجه شد که معاون باشگاه استقلال زودتر پاسپورت او را از فدراسیون گرفته است.

حسینی بعد از اینکه نتوانست پاسپورت خود را از مسئولان استقلال بگیرد مدیر برنامه‌های خود را راهی کشور ترکیه کرد تا آن‌ها با باشگاه ترابوزان اسپور مذاکره کنند و به گفته سخنگوی این باشگاه ترکیه‌ای این بازیکن امروز رسما به عضویت این تیم در خواهد آمد. اما در این بین پندار توفیقی در تماس تلفنی با برنامه «ورزشگاه» شبکه تهران گفت: «اصلا نمی‌دانم گروی پاسپورت یعنی چه! بازیکنی که یک سال با باشگاه قرارداد دارد نمی‌تواند با باشگاهی وارد مذاکره شود. اگر بازیکنی 6 ماه از قراردادش باقی مانده باشد می‌تواند با تیم‌های دیگر مذاکره کند. او بدون شک به تیم استقلال در ترکیه اضافه خواهد شد.»  

توفیقی در خصوص اینکه سرانجام آیا پاسپورت مجید حسینی از او گرفته شده یا خیر گفت: «من معنی این سوال را نمی‌فهمم! مادامی که بازیکن تحت قرارداد باشگاه است پاسپورتش باید در اختیار باشگاه باشد، طبق آخرین صحبتی که با آقای افتخاری انجام دادم او اعلام کرد که حسینی به زودی به اردوی تیم در ترکیه اضافه خواهد شد.»

مهدی خراطی مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال که پاسپورت بازیکنان تیم ملی فوتبال بعد از جام جهانی در اختیار او بوده تماس گرفت در مورد اینکه ظاهرا پندار توفیقی پاسپورت حسینی را از او تحویل گرفته است گفته: «این موضوع یک بحث شخصی است، بهتر است در مورد آن اظهار نظری نداشته باشم.»

 

فارس

۱ ۶  
آی اسپورت
2018-07-13 13:40:00
نظر دهید

۶ نظر
بابک
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۱
تیم حقیر
الهلال 6-2 پیروزی
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۱
حقارت یعنی 6 تاای الهلال و فتح 5 تای الغرافه و ایرانجوان چوبله استقلال
عبد الرحمن عموری
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۱
6-0
۱
لنگ چرک
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
خوب کاری کردن. مجیید حسینی سنش کمه مدیر برنامه اش میخواهد او را فریب بدهد یک قرارداد با ترابوزان امضا بکنه که بعدش استقلال اگر شکایت بکنه مجید حسینی محروم میشه..
كسري
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۴
خف بابا.تيمتون حقيره همين.
۲
مرتضی سلطان
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۶
آل لجن..
بدبختا به هر وسیله ای میخوان بازیکن رو نگه دارن
ما با پنجره ی بسته تازه خودمون گفتیم مسلمان رو نمیخوایم..
خیلی حقیرن خیلی بدبختن..
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر