فهرست
دیسلایک روز؛ کارت زردهای مفت و گران‌قیمت!
دیسلایک روز؛ کارت زردهای مفت و گران‌قیمت!

دیسلایک روز؛ کارت زردهای مفت و گران‌قیمت!

آی اسپورت – بعد از سوت پایان نیمه اول بازی پرسپولیس و ذوب‎آهن، علی علیپور که نسبت به یک صحنه معترض بود و مدعی بود روی او خطای پنالتی انجام شده با سیدعلی داور بازی صحبت کرد. این گفتگو پس از چند ثانیه تبدیل به بگومگو شد و در نهایت مهدی سیدعلی یک کارت زرد به علی علیپور داد تا مهاجم پرسپولیس از او جدا شود و به سمت رختکن برود. علیپور به همین سادگی یک کارت زرد کاملا بیهوده و غیرضروری گرفت.

این برای اولین بار نیست که بازیکنان پرسپولیس اخطارهای غیرحرفه‌ای می‌گیرند. در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا هم سیامک نعمتی در وقت‌های تلف شده بازی و بعد از این که داور خطای بازیکن کاشیما را روی اعلام کرد به بازیکن حریف درگیر شد و او را هل داد تا کارت زرد بگیرد و بازی برگشت را به همین راحتی از دست بدهد.

البته مشابه این اتفاق برای استقلال هم در لیگ قهرمانان آسیا رخ داد. در بازی برگشت السد و استقلال و بعد از اینکه آبی‌ها در زمین حریف 2-1 پیش افتادند و به صعود به مرحله بعد امیدوار شده بودند، روزبه چشمی روی بازیکن السد خطا کرد و کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد. او کارت زرد اولش را در نیمه اول همین بازی و در اعتراض شدید و بی مورد به خطایی که داور به سود استقلال اعلام کرده بود گرفته بود! آن کارت زرد مفت، به بهای حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا تمام شد و کارت زرد مفتی که نعمتی در بازی با کاشیما گرفت هم او را از حضور در بازی حیاتی برگشت محروم کرد. آن هم در شرایطی که دست برانکو برای بازی برگشت بسته بود. مشخص نیست بازیکنان مثلا حرفه‌ای فوتبال ما چرا این قدر اصرار به گرفتن اخطارهای مفت و در عین حال پرهزینه دارند و بالاخره قرار است این آماتوریسم کی دست از سر فوتبالیست‌های ما بردارد.

 

۱۹ ۵  
آی اسپورت
2018-12-04 18:52:00
نظر دهید

۵ نظر
خواهر و مادر پیمان یوسفی
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۱۶
سید علی و پیمان یوسفی
پرسپولیس و هواداراش و خدا
امید از تفت
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۱۶
عالیشاه و علی پور باید بخاطر کارتهای مفت غیرفنی جریمه بشوند.
6
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۱
داور کاملا با پرسپولیس مشکل داشت؛ بازیکن ذوب اهن هم دست عالیشاه رو گرفت هم پیرهنش رو کشید ولی کارت زرد رو عالیشاه گرفت. بازیکن ذوب تو محوطه جریمه پشت پا زد به علیپور کارت زرد رو باز علیپور گرفت!!!!!!!!!!!
خوزستان
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۹
من فک کنم داور از عمد سوت میزد.خیلی مشکوک بود. پرسپولیس رو نابود کرد با سوت هاش
علی خوشی
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۲۶
واقعا متاسفم. این کامنت با این فحش ناموسی چرا باید منتشر بشه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر