فهرست
صبحانه با آی اسپورت: برهانی در راه پدیده
صبحانه با آی اسپورت: برهانی در راه پدیده

صبحانه با آی اسپورت: برهانی در راه پدیده

آی اسپورت – صبحانه امروز را با بررسی آخرین وضعیت اشکان دژاگه در العربی شروع می کنیم. روزنامه العرب قطر نوشت که قرار گرفتن دژاگه در فهرست العربی تنها در صورتی است که قرارداد مصطفی سال فسخ شود تا دژاگه به فهرست تیم ‌اضافه شود.به نوشته این روزنامه قطری سران باشگاه العربی در تلاش هستند تا رقم باقی‌مانده از قرارداد مصطفی سال را پرداخت کنند تا زمینه برای بازگشت دژاگه فراهم شود.

مشکل مدافع عراقی برای حضور در پرسپولیس

با وجود اینکه به نظر می آمد مذاکرات دو باشگاه پرسپولیس و نیروهوایی عراق برای انتقال سعد ناطق مدافع 22 ساله عراقی به قرمزهای پایتخت به خوبی پیش رفته است اما باشگاه نیروهوایی هنوز رضایت نامه این بازیکن را صادر نکرده است. به نوشته خبرآنلاین، باشگاه عراقی اعلام کرده در صورتی رضایت نامه مدافعش را صادر می کند که بتواند جایگزین خوبی برای سعد ناطق پیدا کند در غیر این صورت انتقال این بازیکن به پرسپولیس منتفی است. به نظر می آید باشگاه عراقی منتظر پیشنهاد مالی بهتری از جانب سرخ هاست.

برهانی در راه پدیده

آرش برهانی در پیکان مانند سال آخر حضور در استقلال به یک نیمکت نشین تبدیل شد و خیلی ها منتظر بودند که نیم فصل از تیم جلالی برود.ستاره سابق استقلال حالا مذاکراتی با مدیران پدیده مشهد انجام داده و احتمالا نیم فصل دوم در مشهد به میدان خواهد رفت.

مخالفت سپاهان با سفر شجاع به تهران

شجاع خلیل زاده مدافع تیم سپاهان که علاوه بر محرومیت از ۴ بازی دچار مصدومیت است قصد داشت برای مداوای پای مصدومش به تهران بیاید اما این اجازه از سوی مسئولان سپاهان به او داده نشد.به گزارش نامه نیوز، این اتفاق در حالی رخ داده که مسئولان باشگاه سپاهان نگران بودند که شاید با حضور خلیل زاده در تهران پرسپولیسی ها دسترسی راحت تری به او داشته باشند! مسئولان باشگاه پرسپولیس مدت هاست به دنبال جذب خلیل زاده هستند و سپاهانی ها هم هر بار با این انتقال مخالفت می کنند.گفته می شود این مدافع به توافقاتی با مدیران پرسپولیس دست یافته تا در صورت منتفی شدن حضورش در نیم فصل دوم فصل جاری، از سال آینده قرمزپوش شود.

 

کد خبر: 9408

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-21 08:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر