فهرست
محرمی-لیگ اروپا؛ طلسمی که نمی‌شکند
محرمی-لیگ اروپا؛ طلسمی که نمی‌شکند

محرمی-لیگ اروپا؛ طلسمی که نمی‌شکند

آی اسپورت - طلسم صادق محرمی در بازی‌های اروپایی دیناموزاگرب همچنان پابرجاست. دفاع راست 22 ساله تیم ملی، با اینکه در لیگ کرواسی یکی از بازیکنان ثابت دینامو است اما هرگز طعم بازی در لیگ اروپا را نچشیده و فقط 4 بار روی نیمکت نشسته است. محرمی در لیگ کرواسی، 8 بار در ترکیب دیناموزاگرب حضور داشته و روی هم 652 دقیقه در زمین بوده. او در کرواسی، مورد توجه نناد بیلیکا- سرمربی دیناموزاگرب- قرار دارد اما مشخص نیست چرا در لیگ اروپا و یا مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا فرصت عرض‌اندام و درخشش پیدا نکرده است.

محرمی در مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا، 2 بار مقابل یانگ بویز سوئیس روی نیمکت دینامو نشست اما حتی برای یک دقیقه هم به او اعتماد نشد تا به زمین برود و کسب تجربه کند. او در لیگ اروپا نیز 2 بار در فهرست نناد بیلیکا قرار گرفته اما هر 2 بار، فقط شاهد بازی هم تیمی‌هایش بوده. ابتدا محرمی مقابل فنرباغچه در ترکیب دینامو قرار گرفت و برای دومین بار هم برابر اسپارتاک‌ترناوا. تیمی که علی قربانی، مهاجم سابق استقلال را در اختیار دارد. محرمی در این 2 بازی هم به طور کامل روی نیمکت نشست تا ثابت شود بیلیکا، حداقل در اروپا اعتقادی به دفاع راست تیم ملی ایران ندارد.

طلسم بازی محرمی در لیگ‌های اروپایی در حالی پابرجا مانده که علی قربانی به ترکیب اسپارتاک‌ترناوا رسیده و برای این تیم گل هم زده است. اینکه چرا محرمی در لیگ کرواسی بازی می‌کند اما در اروپا نه، پرسشی است که در زاگرب هم کسی جز بیلیکا پاسخش را نمی‌داند.

  ۱  
آی اسپورت
2018-10-27 01:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سامان
شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۰۸
واقعا خودشو حیف كرد اگه تا نیم فصل مونده بود هم شانس بازی تو فینال اسیا رو داشت هم با توجه به اینكه پارسال 3-4 هفته تو تیم منتخب اسیا بود امسال با به فینال رسیدن پرسپولیس و درخشیدن میتونست شانس كسب عنوان برترین بازیكن جوان سال اسیا رو داشته باشه و طبعا پیشنهادات اروپایی خیلی بهتر و معتبر تری به دست می اورد فقط به خاطر یه نیم فصل وفاداری نكردن همه اینا رو از دست داد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر