فهرست
ادعای حسینی؛ خداحافظی نه، سوءتفاهم بود!
ادعای حسینی؛ خداحافظی نه، سوءتفاهم بود!

ادعای حسینی؛ خداحافظی نه، سوءتفاهم بود!

آی اسپورت – سیدحسین حسینی امروز بعد از حدود 5ماه در ترکیب استقلال قرار گرفت و نمایش خوبی داشت. او در پایان بازی درباره اتفاقاتی که در این مدت رخ داده هم حرف زد. صحبت‌های حسینی را بخوانید:

  • من 5 ماه بود که بازی نکرده بودم. راستش را بخواهید 20 دقیقه اول خیلی برایم سخت بود و در شرایط بازی نبودم. از آقای شفر تشکر می کنم که دوباره به من میدان داد. انشاالله که بتوانیم روزهای بهتری را با هم داشته باشیم.
  • دوست داشتم یکسری صحبت ها هم انجام دهم. همه ما یک تیم هستیم و یک هدف را دنبال می کنیم. از هواداران تشکر می کنم که در این 5 ماه از من حمایت کردند و تنهایم نگذاشتند. همین باعث دلگرمی من شد که بتوانم باقدرت برگردم. خیلی از طرفداران شاید مرا دوست داشته باشند اما من دوست ندارم این علاقه باعث شود تا به کسی از کادرفنی در فضای مجازی بی احترامی شود. دست همه هواداران را می بوسم؛ اما دوست ندارم از طرف من بی احترامی صورت بگیرد. انشاالله که بتوانیم روزهای خوبی را در استقلال داشته باشیم.
  • توقع خودم از خودم خیلی بیشتر از این هاست. همانطور که گفتم 20 دقیقه اول اصلا در شرایط بازی نبودم و دوست نداشتم گل بخورم. این 5 ماه خیلی تمرین کردم و با خیلی از مسائل هم کاری نداشتم. خدا هم مرا دوست دارد و جواب زحماتم را داد.
  • خداحافظی نکرده بودم. یک سوءتفاهم بود؛ باور کنید راست می گویم. بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان با آقای شفر صحبت کردم و این سوءتفاهم برطرف شد. خدا را شکر امروز بازی کردم. خیلی دوست دارم این انسجامی که در این بازی در تیم هست، حفظ شود و هیچ مشکلی پیش نیاید. 
  • من تمریناتم را با جدیت دنبال می کنم. به هر حال من دوست دارم هر روز پیشرفت کنم و نمی خواهم درجا بزنم. با این حال باید بگویم آقای شفر تصمیم آخر را می گیرند و از این پس هم هر چه ایشان بگویند، همان می شود.
  • من عاشق تیم استقلال هستم. باورتان نمی شود یک بازی هم بازی نکردن در استقلال برای من خیلی است. وقتی می خواهم برای استقلال بازی کنم، شب قبل از بازی خوابم نمی برد. بازی با فولاد اگر یادتان باشد، به خاطر از دست دادن دربی کارهایی کردم. هیچ کس به این فکر نکرد که یک دقیقه بازی کردن در استقلال هم برای من خیلی مهم است. شاید خیلی ها این را بگذارند پای اینکه احساساتی هستم. بگذارید بگویند احساساتی هستم!

 

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-10-19 19:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
sirvan.f
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۸
خیلی دوست داره سیاس و مثلا مصلحت اندیش باشه ولی اصلا بلد نیست.شخصیت هایی مثل حسینی نفعشون تو سکوت کردنشونه.
۴ ۱
مارال
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۳۰
خیلی کم تجربه است !
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر