فهرست
سوژه آنلاین: پرسپولیس 10 نفره شد
سوژه آنلاین: پرسپولیس 10 نفره شد

سوژه آنلاین: پرسپولیس 10 نفره شد

آی اسپورت – سوژه های امروز را از داستان رفتن محمود گودرزی از وزارت ورزش شروع می کنیم. طی 24 ساعات گذشته روایت های مختلفی دلایل این موضوع مطرح شده که آخرینش مربوط به سایت رادنیوز است. این سایت در مورد رفتن گودرزی نوشته: وقتی از مجلس خبر رسید گروهی از نمایندگان در حال جمع آوری امضا برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش هستند. منابع خبری نزدیک به دولت بلافاصله این خبر را در فضای مجازی پخش کردند که رییس جمهور قصد ترمیم کابینه اش را دارد و به زودی وزرای آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان را تغییر می دهد تا نمایندگان حامی دولت به هوای ترمیم کابینه، نامه استیضاح یک وزیر را امضا نکنند و شمار امضاها از حد معمول بالاتر نرود. وزیر ورزش در واکنش به این خبر، دست به یک مانور زد و اعلام کرد اگر دولت واقعا قصد تغییر او را دارد، اصراری به ماندن ندارد و حاضر است خودش استعفا بدهد. شاید گودرزی تصور می کرد در جواب استعفای داوطلبانه او، رییس جمهور اعلام می کند نیازی به استعفا نیست ولی برعکس انتظار او از ریاست جمهوری تماس گرفتند و گفتند رییس جمهور می خواهد او را ببیند و رییس دولت در ملاقات حضوری به گودرزی گفت استعفایش را بنویسد.

محمود گودرزی
محمود گودرزی


معمولاً هواداران سرخابی از هر فرصتی برای رجزخوانی استفاده می کنند خصوصاً در فضای مجازی که بازار کری در آن حسابی داغ است. حالا اینبار کناره گیری محمود گودرزی از وزارت ورزش دست آویز هواداران استقلال شده تا سر به سر هواداران تیم رقیب بگذارند. به نوشته 11 نیوز، آنها با این استدلال که وزیر ورزش در طول دوران مدیریتش نگاه مهربانانه تری نسبت به پرسپولیس داشت کناره گیری او را یک بحران بزرگ برای سرخپوشان پایتخت قلمداد می کنند. جالب اینجاست که برخی از هواداران استقلال نیز در صفحه اینستاگرام رئیس جمهور با هشتگ "روحانی مچکریم" از استعفای گودرزی ابراز خرسندی می کنند.

شوخی با گودرزی
شوخی استقلالی ها با استعفای گودرزی

حالا که گودرزی رفته، گمانه زنی ها در مورد جانشین او شروع شده. با اینکه نام افراد مختلفی به عنوان گزینه های سرپرستی وزارت ورزش مطرح شده اما گفته می شود که دولت روی دو گزینه حساب باز کرده بود. یکی سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی که نامش رسانه ای شده بود و دیگری محمدرضا داورزنی که گویا قرار بود کسی از حضور او در فهرست گزینه ها باخبر نشود اما امروز یکی از روزنامه ها این خبر را کار کرده تا رئیس فدراسیون والیبال شدیدا ناراحت شود چرا که فکر می کند شانسش برای رفتن به وزارت ورزش پایین می آید.

داورزنی
محمدرضا داورزنی


جناب سرتن چوک مربی پرسپولیس علاقه زیادی به حضور در بین سوژه های ما دارند. او اگر می دانست که مکالمه اینستاگرامی اش با یک هوادار درباره رامین رضاییان اینقدر جنجالی می شد، قطعا چنین کاری نمی کرد. او نه تنها بعد از رسانه ای شدن این موضوع از طرف برانکو مورد مواخذه قرار گرفت بلکه رادنیوز خبر داده که شاید پرسپولیس عذر این مربی را در نیم فصل بخواهد و او مجبور به ترک پرسپولیس شود.

سرتن چوک
سرتن چوک و برانکو در تمرین پرسپولیس

 

 

کد خبر: 9408

 

     
آی اسپورت
2016-10-19 09:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر