فهرست
دستور برلوسکونی به گالیانی برای خرید ابراهیموویچ
دستور برلوسکونی به گالیانی برای خرید ابراهیموویچ

دستور برلوسکونی به گالیانی برای خرید ابراهیموویچ

آی اسپورت - آدریانو گالیانی نایب رئیس باشگاه دسته سومی مونتزای ایتالیا دستور داده است که برای خرید زلاتان ابراهیموویچ اقدام کند. ابراهیموویچ که این روزهای زمزمه بازگشتش به میلان شنیده می‌شود، دو هفته دیگر با تیم لس‌آنجلس گلکسی قرارداد دارد و بعد از آن به بازیکن آزاد تبدیل می‌شود.

او در فاصله سال‌های 2010 تا 2012 در روسونری توپ می‌زد و با این تیم که در آن زمان تحت مالکیت برلوسکونی قرار داشت، فاتح سری A شد. روز گذشته (شنبه) برلوسکونی در مراسمی گفت که امیدوار است ابراهیموویچ دوباره به او ملحق شود و به نظر می‌رسید که این حرف او صرفاً جنبه مزاح داشته باشد. آدریانو گالیانی، دستیار مورد اعتماد برلوسکونی اما اعلام کرد که برلوسکونی به او دستور داده برای خرید ایبرا به این بازیکن 38 ساله دست به کار شود.

گالیانی در این باره به نشریه کوریره دلاسرا گفت: بعد از آنکه رئیس برلوسکونی به من دستور داد برای خرید ابراهیموویچ دست به کار شوم، به مینو رایولا (مدیر برنامه‌های ابراهیموویچ) یک پیشنهاد دادم. او به من پیشنهاد کرد خودم مستقیماً با زلاتان صحبت کنم و به همین دلیل من به او پیشنهاد قراردادی دو سال و نیمه ارائه کردم. به او گفتم «به ما ملحق شو و 6 ماه در سری C بازی کن و فصل بعد در سری B بازی خواهی کرد و 2 سال دیگر هم همراه با هم به سری A می‌رویم.»

با توجه به پیشنهادهای بهتری که ابراهیموویچ از تیم‌هایی مانند میلان، رم، ناپولی و بولونیا دارد، به نظر نمی‌رسد که برلوسکونی و دار و دسته‌اش شانس زیادی برای استخدام دوباره این ستاره سوئدی داشته باشند.

۱    
آی اسپورت
2019-12-15 15:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر