فهرست
نقل قول های روز: بازی حیاتی با مراکش
نقل قول های روز: بازی حیاتی با مراکش

نقل قول های روز: بازی حیاتی با مراکش

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

 تیم قدرتمند ایتالیا نتوانسته است در جام جهانی حضور داشته باشد و این نشانگر قدرت تیم‌های اروپایی است، در دوره قبل که چندان گروه سختی نداشتیم مگر چه کار کردیم که در این دوره بخواهیم انجام دهیم.حضور ایران در جام‌جهانی برای ما نعمت بزرگی است و ما هیچ امیدی به صعود نداریم. برخی از دوست‌داران فوتبال مراکش را به حساب نمی‌گذارند، اما این تیم حتی شانس صعود دارد.

علی اکبر استاد اسدی شانسی برای موفقیت تیم ملی در جام جهانی قائل نیست

به نظر من سخت‌ترین و خطرناک‌ترین بازی ایران مسابقه با مراکش است، ما هنوز بدون آنکه به بازی با مراکش فکر نکرده‌ایم به سراغ بازی با اسپانیا رفته‌ایم در حالی که مراکش یکی از بهترین تیم‌های آفریقا است. رنارد سرمربی فرانسوی مراکش یکی از بهترین مربیان خواهد بود، قطعا از این مربی فرانسوی در آینده بیشتر خواهید شنید. مراکش بازیکنانی مثل بناتیو که در یوونتوس بازی می‌کند و ستاره‌های دیگر دارد. با این حال اگر ما مراکش را شکست دهیم تیم ملی ایران متحول خواهد شد و شانس صعود از گروهمان را پیدا می‌کنیم.

دیدگاه مرتضی محصص درباره دیدار ایران و مراکش در جام جهانی

خب این چه ربطی به من دارد؟ البته من از این موضوع خبر ندارم اما به نظرتان چرا باید درباره‌اش نظر بدهم؟ آیا می‌دانستید ماگات در چین استعفا داده؟ ماگات بماند یا فلانی برود و فلانی بماند، چه ربطی به من دارد؟ زندگی همین است.

پاسخ برانکو به سئوالی درباره خداحافظی احتمالی کی روش از دنیای مربیگری بعد از جام جهانی. سرمربی پرسپولیس گزینه اصلی جانشینی اوست

باید بگویم لیگ یک مثل لیگ انگلستان است چرا که تمام تیم‌ها در یک سطح و بازی‌ها غیرقابل پیش‌بینی هستند اما در لیگ برتر می‌شود پیش‌بینی کرد. لیگ یک لیگ بسیار سخت و دشواری است و به نظرم امسال یکی از متفاوت‌ترین لیگ‌هایی است که پیش‌رو داریم.

نظر جالب سرمربی فجر سپاسی درباره مسابقات لیگ یک

۱    
آی اسپورت
2017-12-03 09:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر