فهرست
حسینی و دومین پیش داربی تلخ
حسینی و دومین پیش داربی تلخ

حسینی و دومین پیش داربی تلخ

آی اسپورت - در بازی با نساجی هم مهدی رحمتی از دروازه استقلال محافظت کرد تا هم یکی از آسان‌ترین کلین‌شیت‌های عمرش را به ثبت برساند و هم جایگاه خودش را برای داربی پنجشنبه رزرو کند. بعد از این بازی اما حسینی پست تلخی منتشر کرد که حال این روزهایش را می‌رساند. این دومین پیش‌داربی تلخ گلر جوان استقلال است. فصل قبل هم او در بازی با فولاد سه‌کارته شد و داربی را از دست داد. حسینی آن روز بعد از گرفتن کارت زرد، رفتارهای وحشتناکی از خود نشان داد و زمین و زمان را به هم دوخت. واقعیت آن است که همین کارهای خام و نسنجیده حسینی را به چنین نقطه‌ای رسانده؛ به جایی که او در کمال صحت و سلامت، داربی را از دست می‌دهد و البته کسی هم از این اتفاق افسوس نمی‌خورد. خودت با خودت این کار را کردی آقای حسینی!

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-09-24 16:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پرسپوليس
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۱
مقصر خودشه كه در اون تيم مانده! بازيكن آزاد شو و نيم فصل بجاى بيرانوند به پرسپوليس ملحق شو. ما از بازيكن هاى با استعداد استقبال مى كنيم و تعصبات كور كورانه نداريم. خودت دشمن خودتى كه اونجا مانده اى.
۶
ارشك
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۱
اگر همون چند سال پيش پرسپوليس رو رد نمى كردى الان حداقل دو سال ميشد كه دروازبان اول باشگاه برتر ايران بودى. حيف عمرى كه روى نيمكت هدر دادى.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر