فهرست
سیاست استقلال در نقل وانتقالات/ یک برابر یک
سیاست استقلال در نقل وانتقالات/ یک برابر یک

سیاست استقلال در نقل وانتقالات/ یک برابر یک

آی اسپورت- لیست خروجی استقلال، می توانست بهترین سوژه برای رسانه ها در تعطیلی نیم فصل باشد کمااینکه شایعه اعلام شدنش و حضور رحمتی و رحمانی به صدر لیست خبرها رفت. علیرضا منصوریان اما تصمیم دیگری گرفت. امروز در جلسه هیئت مدیره، سرمربی آبی ها از طرح جدیدش رونمایی کرد. طبق این طرح، استقلال لیست خروجی ندارد و هرگاه بازیکنی به تیم اضافه شود، با صلاحدید کادر فنی یک بازیکن از فهرست کنار گذاشته می شود.

استقلال در بهترین حالت، تنها 3 بازیکن جدید را در نیم فصل به فهرستش وارد می کند که اولی، روزبه چشمی است. نفر دوم و سوم هم احتمالا رحیم زهیوی و پژمان منتظری هستند. منصوریان مجبور است برای این 3 نفر «جا» در فهرست بازیکنان بزرگسالش باز کند و به همین دلیل، آرش افشین، امین حاج محمدی و فرشید باقری از فهرست خارج می شوند. درحقیقت یک مدافع، یک هافبک دفاعی و یک مهاجم وارد لیست و یک مدافع، یک هافبک دفاعی و یک مهاجم از فهرست خارج می شوند. اگر خرید دیگری انجام شود (مثل سجاد شهباززاده یا ایمان مبعلی) هم چنین سناریویی رقم خواهد خورد.

تصمیم دیگر منصوریان، معاوضه بازیکن با فرشید باقری است. پدیده برای باقری درخواست رسمی داده و استقلال احتمال دارد در ازای او، بازیکنی (مثلا معین عباسیان؟) را بخواهد. در این صورت منصوریان مجبور خواهد بود، نام یک بازیکن دیگر را هم از فهرست خط بزند که از بین میثم مجیدی و میعاد یزدانی انتخاب می شود. رقم خوردن چنین اتفاقی تقریبا محال است چون پدیده حاضر نمی شود ستاره اش را از دست بدهد.

۸ ۲  
آی اسپورت
2017-01-02 19:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرحان عربخانه بیرجند
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۳۰
قدرت انتخاب مناسب یكی از نشانه های مهم یك مدیر، مربی و... باشه؛ اما در كنار اون سرعت در انتخاب است كه پوپولیست فوتبال ما از هر دو این توانایی ها بی بهره است.
۴
هامون
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۲۴
بابا علیمنصور حالا که یکی پیدا شده حاج محمدی و مجیدی و فرشید باقری رو می خواد تا دیرنشده ردشون کن برن..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر