فهرست
بازگشت شریفی/ ناجی دوباره تراکتور؟
بازگشت شریفی/ ناجی دوباره تراکتور؟

بازگشت شریفی/ ناجی دوباره تراکتور؟

آی‌اسپورت- این هفته، در روز محرومیت حاتمی و ناآمادگی ادینیو، مهدی شریفی دوباره به ترکیب ثابت تراکتورسازی برمی‌گردد. جوانی که بعد بازگشت از مصدومیت نقش ناجی تراکتور را داشته است و بین هوادارن محبوبیت زیادی پیدا کرده، اما هنوز قلعه‌نویی تصمیم به استفاده از او در ترکیب اصلی ندارد. با این وجود در بازی جمعه برابر ماشین‌سازی، شریفی از ابتدا در زمین حضور خواهد داشت. آن هم به دلیل محرومیت و مصدومیت دیگر مهاجمان تبریزی‌ها.

شریفی که از هفته‌های پایانی نیم فصل اول شرایط بازی را پیدا کرده، در بازی هفته پانزدهم برابر نفت در تهران از ابتدا به میدان رفت و در شرایطی که بازی گره خورده بود، توانست گل اول تراکتورسازی را به ثمر برساند و زمینه برد مهم تیم قلعه‌نویی را فراهم کند. با شروع نیم فصل دوم شریفی باز هم نیمکت‌نشین شد؛ اما در همان هفته اول بعد از ورود به زمین گل سه امتیازی تراکتور برابر استقلال خوزستان را زد تا آمادگی‌اش را به رخ بکشد. در دو بازی اخیر با نفت آبادان و پیکان، باز هم مهاجم جوان و سرباز تراکتور فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد، اما این هفته فرصت زیادی خواهد داشت تا یک بار دیگر توانایی‌هایش را به قلعه‌نویی اثبات کند و محبوبیتش را در بین پرشورها بیشتر.

۱۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-25 22:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
تراختور یاردیمی
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۱۳
مهدی شریفی بازیکنی ست که اگر آمادگی کامل رو داشته باشد به مراتب بهتر از فرزاد حاتمی و حتی ادینهوی ناآماده ست و هنوز گلهای حساس و درخشش او در تیم سابقش - سپاهان - از یادمان نرفته.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر