فهرست
تفاوت العین با پرسپولیس؛ راه گل زدن به استقلال
تفاوت العین با پرسپولیس؛ راه گل زدن به استقلال

تفاوت العین با پرسپولیس؛ راه گل زدن به استقلال

آی اسپورت - دفاع چندلایه و کم‌اشتباه استقلال در ورزشگاه آزادی، گل زدن به این تیم را برای حریفانش کاری دشوار کرده است. آخرین تیمی که قبل از العین در آزادی روبروی استقلال قرار گرفت، پرسپولیس بود که یک نیمه کامل برای گل مساوی به دروازه این تیم یورش برد و نتوانست موقعیت چندانی بسازد. بر خلاف العین، که خیلی سریع راه جانشین را پیدا کرد. بعد از فشرده شدن دفاع استقلال، العین اصراری روی تلاش برای نفوذ به محوطه جریمه با توپ‌های بلند و عمقی نداشت و از پشت محوطه، به این تیم ضرباتش را زد.

العین در بازی با استقلال، ۶ شوت داخل چارچوب داشت که ۴ تای آن از پشت محوطه جریمه بودند. شوت‌های العین، از ضربه تماشایی عبدالرحمن شروع شدند و با گل تسوکاسا شیوتانی به نتیجه رسیدند. یک شوت از دو شوت داخل محوطه العین هم پس از زدن گل مساوی و جلو کشیدن دوباره استقلال بود و آن‌ها در دقایقی که از حریف‌شان عقب بودند، فقط یک بار از داخل محوطه حسینی را وادار به واکنش کردند.

 

گراف شوت های العین
گراف شوت های العین

۶ بازیکن العین در بازی با استقلال، حداقل یک بار شانس‌شان را با شوت‌های پشت محوطه جریمه امتحان کردند. حربه‌ای که سرانجام موفق بود و دروازه استقلالی که تا قبل از گل فقط یک بار اجازه داده بود حریف از داخل محوطه ضربه داخل چارچوب بزند، با یکی از همین ضربات خارج از محوطه تسلیم شد. البته مامیچ بخشی از این موفقیت را مدیون داشتن بازیکنان شوت‌زن است. توانایی که در بین بازیکنان برانکو، کمتر از تیم پرستاره مامیچ دیده می‌شود.

نود

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-03-13 17:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
معین
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
این برد استقلال تو این دربی بشدت تاریخیه چون بعد از دو هفته هنوز نود داره دنبال مقصر باخت میگرده!
۷ ۱
داود
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۱
میترسم برای برد استقلال توی دربی وزیر ورزش پرسپولیسی کشور استیضاح بشه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر