فهرست
آمار تلخ برای استقلال؛ تیام ۱۱ گله شد!
آمار تلخ برای استقلال؛ تیام ۱۱ گله شد!

آمار تلخ برای استقلال؛ تیام ۱۱ گله شد!

آی اسپورت – پاسخ مامه تیام به یکی از هواداران استقلال در اینستاگرام، یک بار دیگر بحث بازگشت او به این تیم را بر سر زبان‌ها انداخته است. او در پاسخ به این هوادار استقلال اعلام کرده که در حال مذاکره با این باشگاه است و همه چیز به زودی مشخص می‌شود! آخرین پست او در اینستاگرام، ویدئوی گلش به خونه‌به‌خونه با پیراهن استقلال در فینال جام حذفی است! گلی که با پاس خسرو حیدری به ثمر رسید.

استقلال در لیگ هجدهم از فقدان یک مهاجم فرصت‌طلب و گلزن رنج برد و مرتضی تبریزی، منشا، باقری، ایسما و دیگر مهاجمان نتوانستند مشکل گلزنی این تیم را حل کنند. در حالی که تیم‌های بالای جدول یک یا دو بازیکن با تعداد گل‌های دورقمی داشتند، در استقلال هیچ بازیکنی نتوانست بیش از انگشتان یک دست گلزنی کند. کی‌روش و پریرا برای سپاهان و فولاد ۱۶ گل زدند، علیپور ۱۴ گل برای پرسپولیس زد، استوکس ۱۱گل از گل‌های تراکتور را به ثمر رساند و شاکری و قاسمی‌نژاد هر کدام ۱۰ گل برای پدیده زدند. این در حالی است که بهترین گلزن استقلال در لیگ هجدهم مرتضی تبریزی بود که فقط ۵گل زد!

مامه تیام اما در تیم میانه جدولی عجمان در لیگ امارات آمار خوبی از خود به جا گذاشت. او در این فصل ۱۱ گل برای عجمان زد و ۶ پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داد. آخرین گل او هم دیشب در مصاف با الامارات به ثمر رسید. عجمان در این فصل ۳۷ گل زد و این یعنی تیام در تقریبا نیمی از گل‌های تیمش نقش داشته است. این دقیقا همان چیزی است که استقلال در فصلی که تمام شد، فقدانش را حس کرد. مهاجمی که از تک‌فرصت‌ها استفاده کند و در لحظات بحرانی، گره بازی را باز کند. بی‌شک اگر استقلال مهاجمی در حد و اندازه تیام داشت، در پایان فصل رتبه‌ای بهتر از سومی را در لیگ برتر به دست می‌آورد و چه بسا شاید قهرمان هم می‌شد.

 

۷ ۱  
آی اسپورت
2019-05-18 15:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شاهین
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۱۴
به عنوان یک پرسپولیسی از بازگشت تیام استقبال می کنم و امیدوارم معذوریت برای جذب بازیکن خارجی فقط شامل پرسپولیس نشود!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر