فهرست
درباره توفیقی/ بازنده بداخلاق!
درباره توفیقی/ بازنده بداخلاق!

درباره توفیقی/ بازنده بداخلاق!

آی اسپورت – استقلال در اوایل هفته گذشته در یک قدمی جذب شایان مصلح مدافع چپ سپیدرود قرار داشت اما در آخرین لحظه ناگهان نظر مصلح عوض شد و به پرسپولیس پیوست. این چرخش ناگهانی به مذاق استقلالی‌ها خوش نیامد و پندار توفیقی که مسئول مذاکره با بازیکنان موردنظر منصوریان بود در اقدامی عجیب و با ادبیاتی زشت و سخیف به مصلح کنایه زد و در پستی اینستاگرامی نوشت: «پوشیدن پیراهن استقلال با قدمت ۷۰ ساله لیاقت می‌خواهد. پیراهنی که در برتن ناصرخان، منصورخان، غلامحسین خوان، احدی و … بوده و هم اکنون به نسل جوان آبی دل به ودیعه سپرده شده است. این که جوانی به دلیل مشکلات مالی و یا هر دلیل دیگر افتخار پوشید این پیراهن را از دست می‌دهد به حد کافی از این موهبت مردمی محروم شده و مطمئنا مکتب ۷۰ ساله آبی و قلب هوادار عاشق آبی دل، جایگاه بازیکنان با تعصب می‌باشد.» توفیقی در این پست مصلح را برای پوشیدن پیراهن استقلال بی‌لیاقت دانست و به صراحت از مشکلات مالی این جوان خوش‌اخلاق گفت آن هم در حالی که شخصا برای پوشاندن پیراهن استقلال به تن این جوان تمام تلاشش را کرده بود اما بعد از ناکامی در جذبش، او را نالایق دانست! در حالی که در همین یکی دو سال اخیر و در دوره حضور ایشان، کسانی بودند که به هیچ وجه لیاقت پوشیدن پیراهن استقلال را نداشتند اما آن را بر تن کردند!

این تنها برخورد بد توفیقی در بازار نقل و انتقالات نبود. او پس از اینکه کاوه رضایی خبر از پیوستنش به شارلوای بلژیک داد باز هم در پستی اینستاگرامی به او طعنه زد و نوشت: «برخی‌ها اروپا را ندیده‌اند و فکر می‌کنند جای خاصی است. افرادی چون علی دایی، علیرضا منصوریان، مهدی پاشازاده، فرهاد مجیدی و... در تیم‌های بزرگی بازی کرده‌اند و باعث افتخار ما بوده‌اند. اینکه بازیکن بدون هیچ اطلاعی جدا شود، خوب نبود. مدیربرنامه‌های رضایی گفته بود که مشکل رضایی فقط مالی است، ما هم گفتیم موضوع پیچیده‌ای نیست.»

این که کسی مثل کاوه رضایی اروپا دیده است یا نه، خیلی مهم نیست و البته شکل جدایی کاوه رضایی از استقلال هم خیلی پسندیده نبود اما برخورد بد توفیقی با چنین اتفاقی ثابت می‌کند که او بازنده خوبی نیست و در چنین بازی‌‎هایی نه فقط نتیجه که اخلاق را هم می‌بازد. به نظر می‌رسد همین برخورد بد افرادی مثل اوست که باعث شد شایان مصلح مسیرش را از استقلال به سمت پرسپولیس تغییر دهد. مصلح در یکی از مصاحبه‌هایش بعد از پیوستن به پرسپولیس مدعی شد یکی از مدیران استقلال به او گفته است: «تو می‌خواهی با پول استقلال تمام مشکلات زندگی‌ات را حل کنی.» با توجه به واکنش ‌‎های عجیب توفیقی، شاید منظور مصلح از یکی از مدیران استقلال همین آقای توفیقی باشد.

۱۸ ۸  
آی اسپورت
2017-06-16 15:20:00
نظر دهید

۸ نظر
خشایار
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۲۲
تاحالا با جذب چشمی بیت سعید شهباززاده و شجاعیان از همه موفق تر بوده.
سیروس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۳۳
خشایار جدی می گی!!
مگه چشمی و شهباز زاده جذب داشتند که به حساب موفقیت آقایون میگذاری!! این دوتا بدبخت که یکساله خودشونا تیکه پاره کردن بیان استقلال ولی به خاطر دست گل هایی که همین آقایون به آب دادند نتونستند واسه استقلال بازی کنند. حالا که بعد از یکسال خونه نشینی و حرص خوردن به زور اومدن تو لیست اسمش موفقیت نیست. گل پسر این اسمش فاجعه است نه موفقیت.
چشمی رباط کرده
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۳۵
و سجاد دیپورتی که دو گل زده حتمن ستاره های بزرگی هستین هههه
موراتا
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۵
این روزها یادت باشه وسط فصل نگید وزیر دوست داشت استقلال زمین بخوره و آدمهای بی لیاقت دور تیم رو گرفتن
لنگی واقع بین
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۳
مصلح از قبل با لنگ بسته بود و اینو خیلیها به باشگاه گفته بودن (مصاحبه بعد از صعود سپید رود) اما اونا توجه نکردن، هیچ قاطری اشتباه یه فرد رو پای حساب باشگاه نمینویسه، اونم باشگاهی که سازندش بود. این جوان به قول تو خوش اخلاق، در واقع بی اخلاقترین بود، نه چون با لنگ بست، چون با لنگ قبلا بسته بود و برای دلبری این رفتار رو کرد، در واقع خر وایساده بود و منتظر شوش. لنگ امسال بازیکناش رو وسط فصل گرفته بود و اینم یکیشون بود. اشتباه توفیقی مذاکره با این بی اخلاق خنده رو بود.
۵ ۱
کیسه مفلوک بی نوا
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۴۱
میگن شش قلو همین روزها بدنیا میاد...
احسان
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۴۷
عین جمله رو می نویسم واسه دوستان: «برخی‌ها اروپا را ندیده‌اند و فکر می‌کنند جای خاصی است. افرادی چون علی دایی، علیرضا منصوریان، مهدی پاشازاده، فرهاد مجیدی و... در تیم‌های بزرگی بازی کرده‌اند و باعث افتخار ما بوده‌اند.
) پارادوکس اول : ایا علی دایی از استقلال ترانسفر شده به اروپا..?
پارادوکس دوم : از اسامی بالا به غیر از علی دایی کدامیک از بازیکنان بالا در تیم های بزرگ اروپایی بازی کردن..?
پارادوکس سوم : داداچ چی میزنی ( پندار توفیقی عزیز و میگم )
پارادوکی چهارم : تا جایی که ما می دونیم تمامی صحبتای بالا حاصل تخیل بسیار بالا داچ پندار توفیقی و ایضا طرفدارای تیم 60 میلیونی استقلال..!!!!
پارادوكس پنجم : داداچ از مال مردم بالا نرو ..!! از مال خودت بالا برو ..!!!!!!
پارادوکس ششم : خدا وکیلی از اسامی بالا به غیر علی دایی ،، بقیه به اندازه گل ملی علی دایی بازی تو تیمای اروپایی دارن یا خیر ..?
كيسه پاره كن
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۹
از ساسان انصاري و زهيوي و دانيال ماهيني و كاوه و رضاييان و ... الان رسيده به شهباززاده و بيت سعيد و ... خخخخخ، جالبه دوتا مهاجم خريده كه رو هم اندازه نصف مهدي كيسه پاره كن نتونستن گل بزنن، هر چقدر بختيار و افشين و كنعاني و باقري و غفوري كه پارسال ميلياردي خريدشون به درد كيسه خوردن اينا هم ميخورن، خبر رسيده كه هنوز تو دفترش منتظره كه مصلح بره قرارداد ببنده، خخخ
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر