فهرست
شوت‌زن‌ترین تیم‌های ایرانی در آسیا؛ مدار دقیق برانکو
شوت‌زن‌ترین تیم‌های ایرانی در آسیا؛ مدار دقیق برانکو

شوت‌زن‌ترین تیم‌های ایرانی در آسیا؛ مدار دقیق برانکو

آی اسپورت - پرسپولیس نشان داد فرصت‌طلب‌تر از دیگر تیم‌های ایرانی است و بهتر از موقعیت‌هایش استفاده می‌کند. هنری که تراکتورسازی هیچ بهره‌ای از آن نبرده و اگرچه بیشتر از پرسپولیس به سمت دروازه حریفان شوت زده اما همچنان در پایان دور رفت لیگ قهرمانان آسیا گلی به نام بازیکنان‌اش ثبت نشده است.

در پایان دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقایسه بین تیم‌های ایرانی نشان می‌دهد مهاجمان پرسپولیس به نسبت ۳ تیم ایرانی دیگر دقیق‌تر بوده‌اند و نرخ تبدیل شوت به گل در این تیم وضع به نسبت مناسبی دارد. از طرف دیگر اما این ذوب‌آهن است که بین تیم‌های ایرانی بیشترین شوت به سمت دروازه حریفان را داشته است.

۶ شوت از ۳۲ شوت پرسپولیسی‌ها به گل تبدیل شده که این بهترین آمار در بین تیم‌های ایرانی است. قرمزها ۱۸ شوت در چارچوب داشته‌اند. بعد از پرسپولیس برانکو، استقلال شفر قرار دارد که ۵ گل از ۳۰ شوت به دست آورده است. استقلال ۱۳ شوت در چارچوب طی ۳ بازی ابتدایی داشت. ذوب‌آهن با امیر قلعه‌نویی هم با ثبت ۵ گل از ۳۴ شوت در رده بعدی دقت شوت قرار دارد اما بیشترین شوت را در بین تیم‌های ایرانی زده است. ذوب در این ۳ بازی ۱۵ شوت در چارچوب داشته است. تراکتورسازی هم با وجود ۳۳ شوتی که زده و ۱۴ شوت در چارچوب‌اش هنوز دروازه حریفان را باز نکرده است.

نود

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-03-09 19:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
دهه ی مافیایی هفتاد
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
به امید باخت تیم منفور لنگ مقابل مظلومان الوصل امارات
۱
اقای تاج هستم تو فدراسیون
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۴۷
کیسه جوننن بسوزززز ک از سوزش تو پیشرفت عشق ما پرسپولیس چند برابر میشه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر