فهرست
پیشنهاد پرسپولیس؛ منشا به جای مظاهری
پیشنهاد پرسپولیس؛ منشا به جای مظاهری

پیشنهاد پرسپولیس؛ منشا به جای مظاهری

آی اسپورت – از مدتها قبل شایعه حضور رشید مظاهری در پرسپولیس به گوش می‎رسد و اینکه برانکو فقط گلر ذوب‎آهن را به عنوان جانشین علیرضا بیرانوند قبول دارد. اگر فرض بگیریم که بیرانوند در نیم‎فصل لژیونر خواهد شد قرمزها امیدوارند بتوانند مظاهری را از اصفهان به تهران بیاورند و از الان بسته پیشنهادی‎شان را برای ذوب‎آهن آماده کردند. آنطور که روزنامه ایران ورزشی نوشته پرسپولیس قصد دارد گادوین منشا را به ذوب‎آهن بدهد و مظاهری را از این تیم بگیرد. منشا امسال جایی در تفکرات تاکتیکی برانکو نداشته و به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان می‎شود و به همین دلیل مدیران پرسپولیس می‎خواهند او را به ذوب‎آهن بدهند تا بتوانند مظاهری را از این تیم بگیرند. البته هنوز قرمزها پیشنهاد رسمی به مدیران ذوب‎آهن نداده‎اند تا ببینیم سعید آذری چه واکنشی به این پیشنهاد خواهد داشت.

  ۳  
آی اسپورت
2018-08-21 08:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
اصغر
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲
منشأ!!!! خخخخ، 700 هزار دلار قرادادشا حتما ذوب آهن بده!!!
۳
amir
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۳
انقدر خبرسازی نکنید. تو دو تا خبر که تقریبا هم زمان منتشر کردید هم منشا از پرسپولیس رفته هم علیپور. اونوقت میشه بگید پرسپولیس با کدوم مهاجم میخواد به بازیها ادامه بده؟ حقا که احمقید.
۴
میم
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۲
تقریبا همه میدونن که پرسپولیس درصدد جذب اخباری و یا علیرضا حقیقی هست و از بین این دو یکی رو جذب میکنه. زمزمه جدایی حسینی از استقلال و شوکه انتقال به رقیب هم وجود داره اما دلیل حواشی پیرامون منشا رو متوجه نمیشیم!‌ چرا سعی میکنید طوری جلوه بدین که منشا جایی در برنامه برانکو نداره در صورتی که پرسپولیس مهاجم تخصصی زیادی نداره! حتی در نیم فصل با جذب بازیکن عراقی و حضور شریفی باز هم به دلیل تعدد بازی و حضور در جام های مختلف پرسپولیس به منشا نیاز داره اما افسانه پردازی شما چه دلیلی داره؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر