فهرست
این است برانکو
این است برانکو

این است برانکو

آی اسپورت - شش ماه است یک یورو هم نگرفته و حالا هم که باشگاه چهارصد هزار یورو را خواسته بین خارجی‌های تیم تقسیم کند گفته: «اگر طلب سیصد هزار یورویی من را بدهید چیزی برای بقیه نمی‌ماند. من هیچی نمی‌خواهم. این یورو ها را بین دستیارانم و منشا و رادو و رسن تقسیم کنید تا بعد از مدت‌ها با روحیه بهتر آماده بازی حساس با السد شوند.» برانکو این است. برای او نه در حرف که در عمل تیم مهم‌تر از خودش است. او بار دیگر منافع خودش را قربانی مصلحت تیم کرد. قدردان برانکو باشیم.

۱۰۰ ۶  
آی اسپورت
2018-10-21 22:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
کسری
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۰
به خدا ظلم بزرگی هست که برانکو رو با شوفر یا اون عوضی کیروش مقایسه کنن.برانکو فقط با برانکو باید مقایسه بشه فقط با خودش نه شفر دلال و نه با کیروش حرام زاده .
Hasan
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۲۲
برانکو در تاریخ پرسپولیس برای همیشه جاودانه خواهد ماند مرد بی ادعا و معلمی برای همه از جمله ما هوادارها
حرف حساب
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۳۹
واقعا برانکو عشقه عششششششق
اف سی جمیله عروس سرخ پوش اعراب
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۸
اشکال نداره ، حالا به جای پول بی زبون مردم مستضعف ایران ، تو استادیوم آزادی زانو میرنه و سه تاشو میخوره . اینقدر میخوره که زیر دلش درد بگیره . هم خودش میخوره هم اعضای کثیف گروهک تروریستی لنگ...
۲ ۱
کیسه عروس اعراب و حومه
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
امان از تجربه! کیسه تجربه 4،5 و 6 تا خوردن هم داره این 3 تا که فقط السد گذاشت دهنتون خخخخ جالبه هنوز نفهمیدی تو این سایت مشتری واسه مامان جونت پیدا نمیشه پس چرا دائم از خاطراتش میای تعریف میکنی؟ راستی تا الان تو کدوم طویله ای بودی باز پیدات شد؟
اسمان
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۰۲:۴۳
کاش یکی ازمسولان ورزش ما مثل برانکو بود.برانکو بابت همه چیز ممنونیم.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر