فهرست
حیرت‌انگیز؛ تمدید قرارداد میورا در ۵۲ سالگی!
حیرت‌انگیز؛ تمدید قرارداد میورا در ۵۲ سالگی!

حیرت‌انگیز؛ تمدید قرارداد میورا در ۵۲ سالگی!

آی اسپورت - کازویوشی میورا فوتبالیستی است که از دهه ۸۰ میلادی کار خود را به صورت حرفه ای در تیم های برزیلی آغاز کرد و همین حالا نیز در سطح اول فوتبال ژاپن بازی می‌کند. این بازیکن ۵۲ ساله که سابقه یک دهه بازی در تیم ملی را هم دارد، این فصل با تیم یوکوهاما در لیگ دسته اول ژاپن حضور داشت و موفق شد ماه گذشته همراه با دیگر بازیکنان، جشن صعود به جی لیگ را بگیرد.

یوکوهاما در پایان هفته چهل و دوم، اهیمه را شکست داد تا با ۷۹ امتیاز در رده دوم قرار گیرد و به جی لیگ صعود کند. این اتفاق تاریخی در حالی رقم خورد که میورا به عنوان بازیکن تعویضی و با شماره ۱۱ وارد زمین شد و در پیروزی مهم تیمش نیز اثرگذار بود. امروز باشگاه یوکوهاما اعلام کرد که قرارداد حرفه‌ای کازویوشی میورا برای یک سال دیگر نیز تمدید شده است.

میورا پس از تمدید یک ساله قراردادش و آغاز سی‌‌وپنجمین فصل فوتبال حرفه‌ای گفت:« امیدوارم همچنان از فوتبال لذت ببرم و قدردانی‌ها را به خاطر بسپارم. تلاش می‌کنم به یوکوهاما برای حفظ بهترین جایگاه در لیگ ژاپن کمک کنم. تمام تلاشم را برای قهرمانی تیمم به کار خواهم گرفت.» این بازیکن ۵۲ ساله سابقه ۸۹ بازی با پیراهن تیم ملی فوتبال ژاپن را دارد و ۵۵ گل به ثمر رساند. میورا در تیم‌های ژاپنی ویسل کوبه، کیوتو سانگا، کاوازاکی و جنوای ایتالیا بازی کرده است.

۲    
آی اسپورت
2020-01-11 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر