فهرست
صبحانه با آی اسپورت: شکایت دایی از سپاهان
صبحانه با آی اسپورت: شکایت دایی از سپاهان

صبحانه با آی اسپورت: شکایت دایی از سپاهان

آی اسپورت – اولین خبر صبحانه امروز درباره خرید ازبک استقلال است. علیرضا منصوریان بعد از شکست به استقلال خوزستان گفته است جباروف مصدوم نیست و مشکلی برای بازی با استقلال ندارد. او که برای خرید این بازیکن سرشناس ازبک، دستیارانش را به فرودگاه فرستاده بود و حالا او را فرستاده کشورش تا از جمعه بیاید، می گوید این بازیکن سالم است. اما وبسایت ها و کانال های پرسپولیسی در آورده اند سرور جباروف 75 روز قبل و در آخرین بازی اش مصدوم شده و دیگر در هیچ مسابقه ای بازی نکرده است. برای همین آنها خرید اقلا 500 هزار دلاری آبی ها را سوژه حمله به علی منصور کرده اند!

چه کسی باقری را به برانکو توصیه کرد؟

فرشید باقری که نیم فصل اول را در استقلال بازی کرد گزینه حضور در پرسپولیس است و این احتمال وجود دارد که وی قرمزپوش شود.به گزارش نامه نیوز، باقری در ابتدای فصل در لیست برانکو بود اما به خاطر رقم بیشتری که از سوی استقلال به او پیشنهاد شد به این تیم رفت اما از طرف ژلکو میاچ مربی کرواتی که در صبای قم با باقری کار کرده بود به برانکو توصیه شده تا به این تیم برود.این در حالی است که شنیده می شود باقری از ناحیه رباط در هر دو پا دچار مشکل است و باید دید در نهایت برانکو راضی به حضور این بازیکن می شود یا نه.

پرسپولیس کورانی را نمی خواهد

برخی رسانه ها از معرفی شدن کوین کورانی ستاره سابق تیم ملی آلمان به باشگاه پرسپولیس خبر دادند و حتی عنوان شد که مذاکراتی نیز از سوی پرسپولیس انجام شده است.مدیران باشگاه هرگونه مذاکره برای جذب این مهاجم 35 ساله و بدون تیم را تکذیب کردند چراکه قرمزها جای خالی برای حضور مهاجم خارجی ندارند.تنها سهمیه خارجی پرسپولیس به بازیکن آسیایی مربوط می شود که آن هم قرار است به سعد ناطق 22 ساله و عراقی اختصاص یابد.

شکایت دایی از سپاهان

این خبر را به نقل از رادنیوز بخوانید. اینستاگرام منتسب به باشگاه سپاهان در آستانه بازی این تیم مقابل نفت تهران علی دایی را آقای عربده نامید و به او اهانت کرد. ناراحتی سپاهان از علی دایی به این دلیل است که اصفهانی ها در جام حذفی با وجود برخورداری از امتیاز میزبانی مقابل نفت شکست خوردند و در آن بازی علی دایی با اعتراض به داور باعث شد احسان حاج صفی موقع زدن ضربه پنالتی سرد شود و پنالتی خود را از دست بدهد. وکیل دایی شکایتی علیه باشگاه سپاهان تنظیم کرده که این شکایت پس از بازی دو تیم به جریان خواهد افتاد.

 

کد خبر:9408

۱    
آی اسپورت
2017-01-18 07:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر