فهرست
ادعای روز؛ قرارداد جباری بازی به بازی است
ادعای روز؛ قرارداد جباری بازی به بازی است

ادعای روز؛ قرارداد جباری بازی به بازی است

آی اسپورت – بازگشت مجتبی جباری به استقلال به خودی خود داستانی پرحاشیه شد که البته پایان خوشی داشت. مجتبی برگشت و در تمرین با استقبال شگفت انگیزی روبرو شد. اما حاشیه‌ها تمامی نداشت. حدس‌هایی که درباره مصدومیت او زده می‌شد با پاسخ روشنی همراه نبود و این مساله هر روز در روزنامه‌ها تحلیل می‌شد. اما حالا سید رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال در گفتگو با روزنامه گل ادعای عجیبی را مطرح کرده است.

اگر روز سه شنبه ایفمارک سلامتی جباری را تائید نکند با او قراردادی بسته نخواهد شد. همین حرف نشان می دهد که مدیر باشگاه استقلال هم از سلامتی جباری اطمینان ندارد. اما او یک ادعای دیگر هم مطرح کرده است. افتخاری گفته است: «قرارداد جباری بازی به بازی است.»

معنای این حرف خیلی روشن نیست. آیا قرار است جباری در ازای هر بازی در استقلال پول بگیرد؟ یعنی اگر روی نیمکت بنشیند خبری از پول نیست؟ جباری واقعا چنین شرطی را پذیرفته است؟ به نظر می‌رسد برای روشن شدن وضعیت جباری باید منتظر روز سه شنبه باشیم. اگر هم سلامتی او تائید شد تازه «ماجرای قرارداد بازی به بازی» آغاز می‌شود.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-07-17 10:37:00
نظر دهید

۲ نظر
ناشناس
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۰
فک کنم پذیرفته بدبخت پیشنهاد نداشته دیده تیم خوبی داره می بندن گفت اگه اتفاقی افتاد قهرمان شد استقلال یا نایب قهرمان سودش به جباری هم برسه
۴
استقلالیم
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۵
اگه همچین قراردادی بسته شده خیلی همـخوبه،هرچند به شخصه اعتقاد دارم جباری برای پول به استقلال بازنگشته،به اندازه ی کافی پول جمع کرده هم از استقلال هم از قطر ،مجتبی برگشت تا فراموش نشه برگشت تا با شکوه وخوب ازفوتبال خداحافظی کنه،هرچه قدرهم بگین باز تو کتم نمیره که باور کنم مجتبی قرارداد بالای یه میلیارد بسته باشه،حالا هم که برگشته ده دقیقه هم بازی کنه باز تاثیرشو میذاره مجتبی هربازیکنی نیست مجتبی واقعا تکرار نشدنی است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر