فهرست
حمله امامی‌فر به کی‌روش؛ شرم بر تو باد!
حمله امامی‌فر به کی‌روش؛ شرم بر تو باد!

حمله امامی‌فر به کی‌روش؛ شرم بر تو باد!

آی اسپورت - علیرضا امامی‌فر، مربی سپیدرود در پستی در صفحه اینستاگرام خود مواضع تندی علیه کارلوس کی‌روش گرفت و اتهاماتی به سرمربی تیم ملی زد که به نظر می‌رسد جنجال زیادی بپا خواهد کرد.متن این پست به شرح زیر است:

«شرم بر تو باد، جمله‌ای که بار‌ها بر زبان آوردی! کاش از استاد خودت سکوت را یاد گرفته بودی. کاش یاد گرفته بودی ببازی، ولی جام قهرمانی را به یادگار می‌گذاشتی. کاش آقا بودن را از سِر الکس یاد گرفته بودی. شرم بر تو باد.

کاش بزرگی را با عشق به فوتبال و احترام به همکارانت را به مربیان جوان آموزش می‌دادی. در روزگاری که خاک در ریه هموطنانم فروکش می‌شود، مردمی که بعد از زلزله به دنبال سقفی برای کودکان خود هستند، کارگرانی که هنوز حقوق خود را نگرفته‌اند و... تو دستمزد ۸ سال حضورت را گرفته‌ای و می‌گیری. حقوقی که با بی‌سوادی مدیران پای میز مذاکره نشست!

تو از فوتبال حرفه‌ای آمدی، ولی اخلاق و شخصیتت آماتور گونه است. برای موارد زیر که ثابت شده و نشده در محافل ورزشی مورد بحث قرار گرفته قضاوت را به مردم واگذار می‌کنم؛

* محو شدن دروازه‌بان فیکس جام جهانی از فوتبال (اگر خوب بود چرا در تیم ملی نیست)

* ترانسفر مشکوک بازیکنان به لیگ پرتغال و دعوت به تیم ملی

* مصاحبه علیه برانکو ایوانکوویچ، افشین پیروانی و آنالیزور تیم

* درگیری با دبیرکل فدراسیون

* انتخاب لباس و اسپانسر تیم ملی

* مربیانی که به تیم ملی آمدند و رفتند

* کادر ایرانی تیم ملی و کاپیتان تیم ملی به عنوان دستیار

* علی کریمی

* برخورد فیزیکی دستیارت به خاطر بازدید ایفمارک؛ ایفمارک ملک خصوصی

* برانکو، پرسپولیس و بازیکنانش، سید جلال حسینی و علی علیپور

* حمید استیلی و تیم امید ایران

* پست اینستاگرامی بازیکنان تیم ملی به خاطر پول فیفا

* تعطیلی سریالی لیگ برتر

* عدم انگیزه بازیکنان داخلی برای انتخاب شدن

* نادان دانستن مربیان داخلی

* قراردادی با تعطیلات بسیار به مانند ترکمانچای با فدراسیون

* کاپیتولاسیون

* عدم حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا

* حذف تیم ملی مقابل عراق

* استادیوم خالی در مسابقه تیم ملی

* عدم تجسس و بحث در مورد این رفتار‌ها در برنامه تلویزیونی ...

* سکوت معنا دار برخی جراید پرفروش

* قرارداد شش ماهه!

* بازی‌های دوستانه با تیم‌های ...

* بی‌تفاوتی مدیران عالیرتبه فدراسیون.

اما نیمه پر لیوان را هم می‌بینیم. مشت‌های گره کرده‌ات برای پیروزی تیم ملی کشورمان را فراموش نمی‌کنیم. حس خوب صعود مقتدرانه به جام جهانی را لمس می‌کنیم. باعث شدی فدراسیون فوتبال در بستن قرارداد با مربیان تجربه بزرگی بدست بیاورد! مسئولیت پذیری همه در قبال تیم ملی را به نمایش گذاشتی و با همه اتفاقات اعتقاد دارم از بعد فنی و فوتبالی پیشرفت خوبی داشتیم. با وجود اینکه با چنین فرصت و امکانات انتظار بیشتری داشتم (مربیان داخلی در تیم ملی به کنار، در باشگاه هم چند هفته نتیجه نگیرند اخراجند!)

حرف آخر، نه پیشنهاد ماندن دارم و نه رفتن. مربیان زیادی آمدند و رفته‌اند و ما چیز‌های زیادی از آن‌ها آموختیم، چه خوب و چه بد، اما نام برخی از آن‌ها به خاطر یادگارشان در فوتبال ایران در قلب‌مان حک شده است. تو نیز چنین باش. انسان دو سال نیاز دارد تا حرف زدن بیاموزد، ولی پنجاه سال نیاز دارد تا سکوت بیاموزد.»

۲۱۶ ۲۲  
آی اسپورت
2018-12-02 18:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۲ نظر
کاوه
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۳۵
ای کاش جمله آخر رو خود استاد امامی‌فر برای خودش چندبار با صدای بلند بخوونه:(( انسان دو سال نیاز دارد تا حرف زدن بیاموزد، ولی پنجاه سال نیاز دارد تا سکوت بیاموزد))
علیرضا
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۴
دمش گذم حرف حق زد! شما خودتون رو به نفهمی زدید
۳
ساشا باتیستوتا
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۸
آفرین، اگه بعضی ها ناراحت نشند که از کیروش معصوم انتقاد کنند
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
بخدا قسم کی روش اولش اومد اینجوری نبود اما وقتی به بعضی بندهای ایرادی این آقا نگاه میکنم میگم صد رحمت به کی روش ،
دست کم همه ما را احمق فرض نکرده
دست کم مردم را احمق فرض نکرده
مخصوصا بند یک و دو ، فکر میکنه باشگاههای اروپایی مثل باشگاههای ما هستند که بازیکن روی هوا بگیرند و روی زمین نقدا پرداخت کنند حتی بدون یک دقیقه بازی

یا استادیوم خالی از تماشاگر در روزهایی که حساسترین بازی لیگ و خطرناکترینش یعنی تراکتور و پرسپولیس با سی و پنج هزار تماشاچی برگزار شد.
و یا باخت به عراق
و یا لباس و ...
امیرحسین
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۵
متاسفانه همش حقیقت داره! امثال شما هیچ وقت نفهمیدید و نخواستید بفهمید!
۱
محسن
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۷
شخصا نمیدونم چی بگم.فقط تعجبم چرا عملا برای برخی عزیزان،این سر بام و آن سر بام،دمای متفاوتی دارد!!!! این سر بام سرما را،آن سر بام گرما را!! هم انتقاد به جا کرده و هم قدرشناسی به جایی کرده.فقط متوجه نشدم این لیست بلندبالا،از یک ماه قبل از جام جهانی اتفاق افتاده و تهیه شده،یا از اخراج هادی عقیلی و رحمتی هم اینجور بوده؟؟؟؟! شرافت؟عدالت؟ سایتهای زپرتی هواداری؟قلم فروشی و خوش رقصی؟ما سه نفر را کجا می برید؟ عمیقا از شخصیت سیدجلال در تیم ملی خوشم میامد و این تصویر باقیست،اما اینکه کیروش، نان به نرخ روزخورها را رسوا و قهوه ای کرد خوشحالم.یاد بگیریم همیشه در در مقابل بی مهری،گارد بگیریم نه وقتی باد به پرچم ما نیست.
حسین
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۹
خیلی جالبه این دوستان دارن سوار موجی میشن که برانکو برای رسیدن به تیم ملی شروع کرده و خودشونو میخوان اینجوری مطرح بکنن.چون دیگه فراموش شدن.. و نکته جالب اینکه این دوستان در حمایت از برانکو میگن کیروش دلاله.. دوست عزیز بازیکنای اوکراینی که توسط برانکو اومدن به پیروزی و میلیارد میلیارد پول گرفتن اونم بدون حتی یه بازی کامل دلالی و تشویق بازیکنان ایرانی برای بازی در اروپا و پیشرفت... جهانبخش از همین نسله و آینده قیلزاده روهم خواهید دید.. برادر برانکو چجوری اومده دستیار برانکو شده؟ بگزریم از اینکه دادشش بیکار بود آورده از پول بیت المال ایران به نون نوایی برسه....
حرف حساب
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۷
این دوتا بازیکن اکراینی نبودند شما بدبختها چه خاکی تو سرتون میکردید!؟ چی دیگه از برانکو داشتید؟! تو خلوت خودتون جنتلمنی برانکو رو با وقاحت و بی شخصیت کیروش مقایسه میکنید ولی حسادت و عقده بهتون اجازه نمیده به حقیقت اعتراف کنید!
عشق تیم ملی
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۵
خیلی خوبه آدم به اندازه خودش نگاه کنه، من متن رو نگاه کردم و هنوزم اسمشون به خاطرم نمونده پس که بزرگن این جناب مربی سپیدرود! اگه کیروش و برانکو با هم میجنگن حداقل دو تاشون بزرگن و یه اسم و رسمی دارن، نه شما کوچولو، شما همون بهتر یاکت بمونی البته اگر بزرگترت علی کریمی ناراحت نمیشه!
REZA
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۷
دمت گرم شیر مادرت حلالت لا اقل این بابا بفهمه همه ی ایران تاج و ساکت و کفاشیان نیست و هستند که معنی کار های این بابا رو میفهمند
۷ ۱
..
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۰۶
لا اقل شمام قبول کنین همه ایران پرسپولیسیا نیستن.
۹
عمله یاب
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۸
دیگه هر کی دنبال معروف شدنه یک سیخونکی به تیم ملی و کیروش میزنه. من اصلا اسم این بابا رو فراموش کرده بودم.
عمله یاب
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
باید خیلی عمله باشی که زلزله رو به پول مربی ربط بدی. خوب تو خودت جرا دادی از فوتبال حرفه ای پول میگیری و تیمت ته جدوله؟ چقدر این فوتبالی های ایران پر رو و بی شخصیت هستند.
....
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۷
اقای امامی فر نه اینکه جنابعالی داری صلواتی کار میکنی و پولی نمیگیری.تمایلات مطرح شده جنابعالی رو کاش به زمان برانکو و مایلی کهن هم انطباق میدادی.مگه قراره که کیروش با ساز امثال تو قر بده.نه جانم اینطور نیست.امثال تو فکر میکنن چون ما به کیروش پول میدیم دیگه باید مثل زمان برانکو باشه که هر چه دادکان میگفت اون قبول میکرد.که نتیجش شد سال۲۰۰۶و سرافکندگی برانکو که روی برگشت به ایران نداشت
salar
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۱
واقعا متاسفام اقای امامی فر چقد کینه و نفرت از کلام تون می باره
nima bagheri
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۹
شرم بر تو و جد و آبادت امامی فر مفت خور سیاهی لشگر
محسن
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۷
امل. بیسواد. لمپن. بازیکن سابق دوزاری، چه قهرمان هایی که به خاطر نداشتن رابطه و...با داشتن دانش فنی بالاتر از سطح تو و امثال تو تو بدون تیم موندند و پاچه خواری نمیکنند از استاد کریم باقری یاد بگیر که چند سال از دستیاری مربیان بزرگی نظیر برانکو و. ...یکدفعه بی احترامی به کسی نکرده
حسن
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۴۷
جدا از اینکه چی گفت و چی نگفت، اونایی که رعیت وار ارباب کیروش رو میمرستن و همه منتقدانش رو دوزاری میدونن، یادشون باشه، همینی الان دارید از فرط ذوب شدگی بهش فحش میدید قبل از کاوه و قلیزاده و همه فراری داده شدگان کیروس، توی شارلروای بلژیک بازی کرده بود. اونم تو دورانی که هرکسی رو تو اروپا راه نمیدادن.
۲
سلام
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۰۵
واقعا چهدکینه ای دارن این پرسپولیسیا از تیم ملی.!!!!!
۷
تو دیگه حرف قلمبه نزن حاجی
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۶:۵۰
من قسم جلاله می خورم که این بابا کلا تو زندگیش از این کتاب های جملات قصار زیبا خونده و کانال تلگرامی اینطوری عضو شده. مثل با خوندن مطالب این کانال کلی حرف زدن یاد میگیری و تو جمع جذاب میشی.
بهترین قسمتش کاپیتولاسیونه. به نظرم توی اون بند ها قیام 15 خرداد و ترور حسن علی منصور رو هم اضافه کن.
آخه مردک کاپیتولاسیون دیگه چه ربطی داره؟ آیا کیروش رو به خاطر تیم ملی توی کمیته انضباطی فدراسیون پرتغال بازخواست میکنن که به این نتیجه رسیدی کاپیتولاسیون روی لا به لای بقیه اراجیفت بذاری؟
واقعا جمله آخر مصداق خودته. هرچند برای شما جماعت خز و خیل بیسواد فوتبالی 30 سال طول میکشه حرف زدن یاد بگیرید.
میگی مصاحبه های اول خداداد عزیزی بعد از جام ملت هایی که 6 تا به کره زدن رو ببین دو کلمه نمی تونه حرف بزنه. الان بلبل شده. یا نه برو مصاحبه علیرضا حقیقی بعد از مهار پنالتی علی دایی سایپا رو ببین . یا نه برو مصاحبه های استاد علی کریمی رو ببین که اگر "بهرحال" رو از مجموعه جملاتش برداری کلا هیچی نمی مونه. یا نه برو حرف های علی پروین در هر زمانی رو ببین. یا نه برو حرف های فتح الله زاده رو ببین.
شماها یکی پس از دیگری حلقه های گمشده داروین هستید؟ دوسال طول میکشه حرف زدن یاد بگیرید؟ قربونت برم اون برای آدمهایی با ضریب هوشی 100 به بالاست نه شماها که متوسط هوش تون 80 هم نمیشه. یعنی تقریبا فرقتون با دلفین اینه حنجره صوتی نداره وگرنه شانس درست صحبت کردن دلفین ها از شما فوتبالیست ها بیشتر بود.
۱
Neda Sharafi
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۷:۲۶
من موندم چرا همه فوتبالي ها يهو قبل جام ملت ها يا جام جهاني ياد انتقاد از تيم كلي مي افتند؟ البته آقاي امامي فر چون چند ساله كه روي صدر اخبار نبوده و روي اسمشون تار عنكبوت بسته بود، واسه همونه يهو با يك ليست بلند بالا و بدون مدرك شروع به مصاحبه مي كنند واسه اينكه اسمشون به عنوان منتقد كيروش سرمربي سابق رئال مادريد ، مطرح بشه. خيلي كلاس داره نه؟ شما رو فرد بسيار مهمي جلوه ميده
...
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۴۷
حرف مفت زدن دیگه کنتور نداره ! آخه لمپن جان !!!! حقوق عقب افتاده کارگران چه ربطی به دستمزد او داره ؟؟؟؟!!!!! بی تدبیری مسئولان در ساماندهی زلزله زده ها و حل مشکلات مردم ، چه ربطی به کی روش داره ؟؟؟؟!!! چرا تو که اداعی ایرانی بودن می کنی ، در فاصله یکماه تا ملت های آسیا ، دنبال ایجاد حاشیه برای تیم ملی هستی ؟؟؟!!!! و .... دست آخر مثل اینکه بازی جلوی عراق رو ندیدی و از آمار رسمی که باخت در ضربات پنالتی ، باخت محسوب نمیشه !!! اطلاع نداری !!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر