فهرست
طعنه های آلمانی؛ چمدان بیاور و پول ببر!
طعنه های آلمانی؛ چمدان بیاور و پول ببر!

طعنه های آلمانی؛ چمدان بیاور و پول ببر!

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس امروز اعلام کرد پول مطالبات برانکو ایوانکوویچ فراهم شده است. این باشگاه از برانکو خواسته است یا شماره حسابی بدهد که شامل تحریم های بانکی نشود و یا به صورت نقد در ایران مبلغ ۶۰۰ هزار یورو را تحویل بگیرد. این اقدام باشگاه پرسپولیس به شکل گسترده ای در رسانه های آلمانی بازتاب داشته و این رسانه ها با طعنه از این موضوع یاد کرده اند. علاوه بر خبرگزاری DPA آلمان، وب سایت اشپیگل هم انعکاس این خبر را در دستور کار خود قرار داده است.

این وب سایت با تیتر «۶۰۰ هزار یورو در چمدان؛ پرسپولیس راهکار غیر متعارفی پیشنهاد کرد» نوشت: «پرسپولیس، قهرمان لیگ ایران می خواهد باقی مانده طلب برانکو ایوانکوویچ سرمربی خود را که ۶۰۰ هزار یورو است به صورت نقد پرداخت کند. این اقدام به خاطر تحریم ها است و انتقال بانکی پول میسر نیست. برانکو ایوانکوویچ باید به تهران برگردد و یک چمدان پر از پول بگیرد. باشگاه می خواهد هم مربی خود را حفظ و هم از شکایتش به فیفا جلوگیری کند.»

اشپیگل در ادامه آورده است: «ایران به خاطر تحریم ها قادر به انجام عملیات بانکی بین المللی نیست و برای همین امکان پرداخت پول مربیان خارجی وجود ندارد. به همین خاطر است که کارلوس کی روش سرمربی سابق ایران و وینفرد شفر به فیفا شکایت کرده اند. هر دو مربی هنوز از ایران طلبکار هستند. با این حساب اینکه فدراسیون فوتبال ایران چطور می خواهد قرارداد میلیونی مارک ویلموتس سرمربی جدید ایران را پرداخت کند جای سئوال دارد.»

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2019-06-11 22:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
.
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۴۲
این تیم‌حکومتی‌را دست غلام پیروانی هم‌بدی تا حمایتهای وزیر و زارت پشتشه قهرمانه .حالا این کروات دلال فکر کرده خیلی مربیه و داره از لنگیها سواری میگیره
۷
احسان تاجی
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۳:۰۰
خاک تو سرتون لنگیها تحقیر بدتر از این!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر