فهرست
سایت گل؛ تیم منتخب هفته24 جزیره
سایت گل؛ تیم منتخب هفته24 جزیره

سایت گل؛ تیم منتخب هفته24 جزیره

آی اسپورت- سایت گل تیم منتخب هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس را انتخاب کرد که در زیر با اعضای آن آشنا می‌شویم.

ویتو مانونه – ساندرلند/ جدا از کلین شیت، او در بازی با کریستال پالاس 8 مهار توپ داشت، 2 مهار بیشتر از هر دروازه‌بانی که در بازی‌های این هفته بازی کرده است.

آنتونیو والنسیا – منچستریونایتد/ هیچ بازیکنی به اندازه این ستاره اکوادوری در جریان بازی ارسال توپ نداشت. او مقابل لستر 6 بار این کار را کرد که یکی از آن‌ها منجر به گل شد.

هری مگیره – هال سیتی/ در بازی با لیورپول او چهار بار توپ را بلوکه کرد، بیشتر مقدار بلوکه کردن توپ در دیدارهای هفته بیست و چهارم.

آندره رانوکیا – هال سیتی/ در دیداری که تیمش 2 بر صفر لیورپول را برد او 15 بار دفع توپ کرد، در تمام بازی‎‌های این فصل تنها یک بار یک بازیکن از هال توانسته بیشتر از این بازی او دفع توپ کند، کورتیس دیویز در بازی با من یونایتد 17 بار.

مارکوس آلونسو – چلسی/ توانایی‌های تهاجمی اش را نشان داد و چهارمین گل فصلش را به ثمر رساند. در واقع هیچ بازیکنی بیشتر از او در بازی مقابل آرسنال شوت نزد. او 3 بار این کار را کرد.

راس بارکلی – اورتون/ در یک بازی در لیگ برتر هم گل زد و هم پاس گل داد، برای اولین بار بعد از نوامبر 2015. هیچ بازیکنی بعد از این تاریخ این کار را نکرده بود.

گیلفی سیگوردسون – سوانزی/ دو شوت به سمت دروازه من‌سیتی زد و هر دو در چارچوب بود، دومین شوت او گل شد، او از همه هم تیمی‌هایش در این بازی تاثیرگذارتر بود.

هنریک میخیتاریان – منچستریونایتد/ جدا از زدن گل اول و دادن پاس گل خوان ماتا در نیمه دوم، هیچ بازیکنی در بازی با لستر به اندازه او موقعیت ایجاد نکرد. او 3 بار این کار را کرد.

یوشوا کینگ – بورنموث/ برای اولین بار در لیگ فوتبال انگلیس دبل کرد و در بازی با اورتون دو گل زد.

روملو لوکاکو – اورتون/ در بازی با بورنموث 4 گل زد، آن هم با 4 شوت به سمت دروازه، این برای اولین بار بود که او در یک بازی در لیگ انگلیس 4 گل می‌زند.

گابریل خسوس – منچسترسیتی/ او تبدیل به سومین برزیلی شد که در دو بازی اولش در لیگ برتر انگلیس گل می‌زند، جالب این که دو بازیکن دیگر هم در من‌سیتی بازی می‌کرده اند، جئووانی و روبینیو.

 

تیم منتخب هفته لیگ برتر انگلیس
تیم منتخب هفته لیگ برتر انگلیس

۱    
آی اسپورت
2017-02-06 19:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر