فهرست
ناراحتی مرزبان از توهین به پرستاران
ناراحتی مرزبان از توهین به پرستاران

ناراحتی مرزبان از توهین به پرستاران

آی اسپورت - علیرضا مرزبان سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر از یک ویدئو که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده انتقاد کرد. به زعم مرززبان در این ویدئو یكی از استندآپ كمدین‌ها، به پرستاران و پزشكان توهین كرده است. مرزبان در این باره می‌گوید: «در سزمینی كه مسائل پزشكی‌اش در دنیا زبانزد است و همه جا صحبت از شخصیت‌هایی مثل ابن‌سینا است، چطور چنین فرد بی‌هویتی به خودش اجازه می‌دهد كه به پرستاران و پزشكان توهین كند. این آقا (مجید افشاری) یك لمپن كلاسیك است و اصلا صلاحیت ندارد كه بخواهد در مورد پرستاران و پزشكان صحبت كند، چه برسد به اینكه به آنها توهین كند.

مرزبان در دفاع از پزشکان و پرستاران می‌گوید: «برخی از اعضای خانواده و دختران من پزشك هستند و من معتقدم كه وزیر محترم بهداشت باید مقابل چنین توهین‌هایی بایستد تا این افراد بی‌هویت به خودشان اجازه ندهند كه به قشر زحمت‌كش پرستاران و پزشكان توهین كنند. آنها همیشه در تلاش و كوشش برای خدمت به مردم هستند ولی متاسفانه فردی كه صلاحیت و هویت ندارد، چنین توهینی را می‌كند تا میلیون‌ها نفر این ویدئو را ببینند. من شخصا از این فرد به دادگاه شكایت خواهم كرد و این موضوع را به وكیلم سپردم تا پیگیری كند.»

۵۲ ۲  
آی اسپورت
2018-03-10 13:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
اشکان
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۵۸
سیکتیر کن ببینم
مرزبان میخواد برای خودش خبرسازی کنه که بیشتر سر زبونا باشه بلکه فرجی حاصل بشه!
۸
بهراد
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۱۵
یعنی چی؟ طرف رد داده کلا.به پرستارا توهین شده بعد مرزبان میخواد شکایت کنه؟ تو دادگاه میخواد چی بگه؟ بگه چون من فک و فامیل دکتر دارم کسی حق نداره باهاشون شوخی کنه؟
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر