فهرست
طعنه افاضلی؛ انشاالله یک روز یک جام بیاورند
طعنه افاضلی؛ انشاالله یک روز یک جام بیاورند

طعنه افاضلی؛ انشاالله یک روز یک جام بیاورند

آی اسپورت – هومن افاضلی یکی از حامیان برانکو و یکی از دوستان نزدیک این مربی است. او و البته همسرش یکی از سوژه‌های اختلاف برانکو و کی‌روش هم هستند. افاضلی که به تازگی سرمربی کارون اروند خرمشهر شده در آخرین مصاحبه‌اش ضمن تمچید از برانکو به کی‌روش هم طعنه زده است:

برانکو با پرسپولیس معجزه کرد

صعود پرسپولیس تا فینال کار بزرگ و یک معجزه بود. باتوجه به پتانسیل این تیم واقعا کسی پیش بینی نمی‌کرد این تیم به فینال صعود کند، خصوصا وقتی سرمایه گذاری تیم‌های غرب آسیا را می‌دیدیم. پرسپولیسی‌ها به همت تلاش بازیکنان و تدبیر کادرفنی به فینال رسیدند. من آقای برانکو را تحسین میکنم چون در این سه سال که برگشته افتخارات زیادی آورده و قبل از آن هم در تیم ملی، لیگ چین و کرواسی همواره جام و مدال آورده بود. با این شرایطی که در فوتبال ما هست، ایشان پرسپولیس را دو سال پشت هم قهرمان کردند، به نیمه نهایی آسیا بردند و این ارزش کار برانکو را نشان می‌دهد. حیف است چنین مربی را از دست بدهیم یا ناراضی کنیم.

به هر قیمتی برانکو را باید نگه داریم

ما کسانی که پتانسیل ندارند را با درخواست بیشتر و قرارداد بالاتر استفاده کردیم و حتی بی احترامی از سوی آن‌ها را هم تحمل کردیم. همه این رفتارها که خودتان می‌دانید را تحمل می‌کنیم تا بلکه یک روزی بتوانند یک جامی بیاورند که البته نمی‌دانم این زمان بالاخره کی می‌رسد. من اسم نمی‌برم و واضح می‌گویم تا خودتان متوجه شوید. برانکو این سال‌ها سختی زیادی را تحمل کرده اما هیچ وقت ندیدیم غر بزند یا اعتراض و بی‌احترامی کند. شرایط برای برانکو فاجعه بوده؛ دو پنجره نقل و انتقالاتی برایش بسته بوده اما توانسته تیم را قهرمان کند و در آسیا تا فینال ببرد! وقتی شما یک مربی با چنین توانمندی را پیدا می‌کنید باید به هر قیمتی او را حفظ کنید.

۲۵۹ ۸  
آی اسپورت
2018-11-17 12:34:00
نظر دهید

۸ نظر
kobar
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۳۵
حالا اينم اداي آدم زنده ها را در مي آره!!!!
حمید
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
این لمپن اگه خوش مربی بود اون بلا رو سر تیم نفت نیمی آورد . تو یکی نمیخواد برای کی روش نسخه بپیچی
Asqar
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۵۲
کی‌روش که نیاز به تعریف کردن یا نکردن امثال تو و بی عادل لنگی پور نداره
هومن ه.
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
حرف منطقی جواب نداره ...
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۴۵
همونطور که در کامنت ها مشاهده میکنیم، جواب حرف منطقی رو لشگر زامبی های کیروشی و البته ماتحت سوخته های کیسه کش فقط با فحش و توهین میدن :)
۴
....
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۲
این خائن وطن فروش همون کسی هست که امار بازیکن رو اخطاره تیم امید رو به منصوریان نداد تا تیم محروم بشه.خائن وطن فروش
۳
nima bagheri
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۰۵
این عقب مونده ذهنی آخه کجای این داستانه که زر زر می کنه
این تاپاله فقط باید بچسبه به برانکو حتی به عنوان کارشناس فوتبال در تلویزیون هم حال بهم زن و بی سواده از خیانت های هراتیان هم در ای ماجرای ایمفارک دیگه نگیم بهتره
۱
nima bagheri
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۰۵
برانکو از کی روش بهتر است:
توفان خنده ها
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر