فهرست
حاشیه روز: قمار نیم میلیونی رونی
حاشیه روز: قمار نیم میلیونی رونی

حاشیه روز: قمار نیم میلیونی رونی

آی‌اسپورت- کاپیتان شیاطین‌سرخ درگیر قضیه قمار شده و همسر او به همین دلیل به شدت شاکی است. وین رونی خودش را در یك مخمصه جدید قرار داده. او سرگرم بازی قمار شده و به گفته شاهدان ظرف تنها 2 ساعت 500 هزار پوند پول از دست داده. او نیمه شب وارد كازینو شده و 2 ساعت تمام صرف بازی‌های مختلف كرده كه در نتیجه آن كلی پول باخته. او كه در دیدار لیگ اروپا مقابل روستوف به زمین نرفت بعد از این بازی كه یك روز میان هفته بود به كازینو رفت. یكی از شاهدان می‌گوید: «باختن او همچنان ادامه داشت اما دست برنمی‌داشت و وضعیتش مدام بدتر می‌شد. مردمی كه آنجا بودند به او خیره شده و از وضعیت پیش آمده شگفت‌زده بودند. به نظر می‌رسید رونی در دنیای خودش است چون زیر لب لعنت می‌فرستاد و به بازی ادامه می‌داد. مسئولان كازینو خیلی به او رسیدگی كردند و مثل یك VIP با او برخورد كردند. مسلماً درآمد رونی خیلی بالاست اما در هر صورت این رقم خیلی بالایی برای باختن است. افراد زیادی در كازینو نبودند. رونی نصفه شب آمد و به بخش VIP رفت و تا ساعت 2 صبح آنجا بود. هر دقیقه هزاران پوند می‌باخت و صدها هزار پوند در ساعت. این ارقام اصلاً باوركردنی نبود. مشكل او این بود كه فكر می‌كرد خیلی خوش‌‌شانس است و همیشه می‌برد اما حقیقت این است كه حتی نصف آن چیزی كه فكر می‌كرد هم خوش‌شانس نبود.»

این اتفاق هم در امتداد انتشار خبر قماربازی تعدادی از بازیكنان فوتبال انگلیس رخ داده. جوئی بارتون از برنلی از جمله بازیكنانی است كه به خاطر شرط‌بندی روی بازی‌های فوتبال 18 ماه محروم شده است. غیر از باختن پول و خطر محرومیت رونی باید با مشكل همسرش كه حالا به خاطر این كار از دست او عصبانی شده هم كنار بیاید. زمانی كه رونی مشغول باختن پول‌هایش شده همسرش كولین با 3 پسرشان به سفر رفته بود. این زوج قبلاً هم بر سر ارقام نجومی كه رونی در قمار از دست داده با هم اختلاف نظر پیدا كرده بودند.

رونی هنوز رسماً كاپیتان تیم ملی انگلیس است و در كتاب زندگینامه‌‌اش اعتراف كرده بود همسرش از اینكه او سال‌ها قبل 50 هزار پوند در قمار باخته بود عصبانی شده بود. یك منبع آگاه در مورد این ماجرا گفت: «كولین و پسرها به سفر اروپا رفته‌اند و آخرین جایی كه او می‌خواست خبر رفتن همسرش به آن را بشنود كازینو بوده و حالا متوجه خواهد شد كه او در چند ساعت نیم میلیون باخته. من كه دوست ندارم وقتی كولین برمی‌گردد جای رونی باشم.»

 

 

۳    
آی اسپورت
2017-05-16 07:26:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر