فهرست
۱۰ جانشین برای کاوه رضایی در کلوب بروژ
۱۰ جانشین برای کاوه رضایی در کلوب بروژ

۱۰ جانشین برای کاوه رضایی در کلوب بروژ

آی اسپورت - کاوه رضایی تحت تاثیر ماجراهای موجی بیات و البته عملکرد خود در کلوب بروژ، داستان‌های تازه‌ای را پیش رو دارد. پنجاه روز بعد از آزادی مشروط موجی بیات از زندان با ارائه وثیقه ١٥٠ هزار یورویی، هنوز هم کابوس او از سر کاوه رضایی برداشته نمی‌شود و این بار ایوان لکو سرمربی باشگاه بروژ که مدتی کوتاه برای بازجویی‌های گسترده فساد فوتبال در زندان بود، لب به انتفاد از مهاجم ایرانی باز کرده و از شرایط او ناراضی است.

کاوه رضایی از وقتی به کلوب بروژ رفته، نتوانسته به اندازه رقمی که برایش پرداخت شده، مفید باشد. او یا مصدوم بوده یا اینکه به عنوان بازیکن ذخیره عملکرد ضعیف داشته. ایوان لکو می‌گوید: وسلی بازیکن خوبی برای ماست و عملکرد خوبی دارد ولی درکنار او ما بازیکن دیگری هم می‌خواهیم. کاوه رضایی مصدوم بوده و احتیاج به زمان دارد. ولی ما باشگاه بزرگی هستیم و در باشگاه بزرگ زمان معنا ندارد..

معلوم می‌شود که اولین خروجی بروژ در نیم فصل می‌تواند کاوه رضایی، مهاجم ایرانی آنها باشد که با دخالت موجی بیات و با رقم عجیب از شالروا به کلوب بروژ رفت و کمی بعد از این انتقال، سر از زندان در آورد. روزنامه‌های بلژیکی از ده بازیکنی که شانس زیادی برای حضور در خط حمله این تیم دارند صحبت کرده‌اند و به نظر می‌رسد دو نفر از آنها برای نیم فصل راهی این تیم می‌شوند. آنها برای مرحله حذفی یوفا احتیاج به قدرت مضاعف دیگری دارند. کاوه رضایی شاید خیلی زود از بروژ جدا شود یا شرایط بسیار سخت‌تری را در بروژ تجربه کند.

۴    
آی اسپورت
2018-12-03 01:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر