فهرست

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷

پایان ساعت اداری چهاردهم می، واپسین مهلت ارسال فهرست ۳۵‌نفره به فیفا بوده؛ یعنی همین حالا. اگر این ساعت فهرست منتشر می‌شد پیش از بازی نبود و باز هم توطئه برداشت نمی‌شد؟ فهرستی که #کی‌روش چند هفته پیش در اختیار فدراسیون گذاشته و هر زمانی در این هفته‌ها منتشر می‌شد باز هم حرف و حدیث داشت؛ قبل از جشن قهرمانی، قبل از فینال حذفی، قبل از بازی رفت با الجزیره و #استقلال و قبل از هزار و یک چیز دیگر. ارسال فهرست مورد اشکال نیست و اعلام عمومی آن مورد نقد شماست؟ صفحه‌های مجازی رسمی فیفا از جمله توئیتر رسمی جام جهانی این روزها پیاپی و بی‌درنگ فهرست‌هایی را که به دست این سازمان می‌رسد منتشر می‌کنند و درباره‌اش حرف می‌زنند؛ پس ارسال فهرست عملا به معنی انتشار آن بود. خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن...
آی اسپورت
2018-05-14 16:47:53
نظر دهید

۱۳ نظر
مجید10
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۲۷
به نظر شما نمیشد لیست رو ارسال کنند فیفا اما دو روز دیگه اسامی رو اعلام کنند؟؟؟؟
پوریا طباطبایی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۴۵
مجید جان نوشتم که؛ فیفا این روزا مرتب فهرست‌هایی که می‌رسه به دستش رو منتشر می‌کنه. اگر فدراسیون فهرست رو منتشر نمی‌کرد هم، نیم ساعت بعدش خبر فهرست تو سایت و توئیتر و باقی خبرگزاری‌های فیفا منتشر شد بازم. هیچ فرقی نداشت.
۹
عجیب
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۲۸
کو گوش بدهکار؟!
وقتی یه [آدمی] مثل جلالت شده نویسنده ورزشی، شماها باید بار و بندیل خودتون رو ببندید چون به نظرم شان و شخصیتتون زیر سوال رفته.
+
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۴۰
چه خوب که امروز همه روشنفکر شدن ولی ای کاش روشنفکری و وسعت دید و عدم نگاه های رنگی رو !!! امثال اشک ریز هم داشتن. چطوره که این زن هر پرت و پلایی میخواد میگه حالا که ما حرف زدیم همه شدین وکیل مدافع کیروش؟
پدرام
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۰
وقتی آی اسپورت و شقایق میاند از انتشار لیست دفاع میکنند پس حتما یه خبری بوده
به نقل از serezo
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۴۱
‏سی‌و دو تیم جام‌جهانی باید لیست اولیه را متشکل از سی‌نفر به فیفا ارسال کنند اما لیستی که ‎کی‌روش به رسانه‌های فارسی داده، سی و پنج نفره است! این پنج نفری که به صورت فیک در لیست کی‌روش هستند چرا به تیم ملی دعوت شده‌اند و چه کسانی از حضور آنها در اردوی تیم ملی سود می‌برند؟
پوریا طباطبایی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۴۹
فیفا از این دورهٔ جام جهانی فهرست رو از ۳۰، به ۳۰ تا ۳۵ نفر افزایش داده.
۷
امیرحسین
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۵۱
چرا تحت تاثیر صفحات هواداری خزعبل میبافید؟ ۵ نفر فیک چیه؟ با کی کار دارید؟ لیست آرژانتین که امروز منتشر شد رو دیدید؟ اونم ۳۵ نفر داره! اونم فیکه؟ به نفع یه باشگاه خاص؟ آدم خوبه حرفی بزنه که شخصیتش زیر سوال نره
در جواب امیرحسین
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۲۲
اینها لمپنهای ذوب در [برانکو هستن] که شعارشون آقام علی کریمی و هرچی برانکو بگه هست. اینا عقل و شعور براشون نمونده که نگران زیر سؤال رفتن شخصیتشون باشن. اینها هرچی صفحات هواداری بگن چشم و گوش بسته قبول میکنن. تا وقتی این احمقها رو در فوتبال ایران داریم هیچی نمیشیم
۵
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۰
دارم فکر میکنم سرمربی آینده ی تیم ملی هرکی باشه کارش سخت میشه!
یعنی دیگه اگه فلانی از آبی و یا فلانی از قرمز دعوت نشه روزگارش سیاه میشه؟
الان یووه یا بارسا اینهمه قهرمانی آوردند یا بایرن ، آیا هواداران اونا هم اینقدر بهانه های بنی اسرائیلی می گیرند.

هواداران در ایران دارند مسیر خطر ناکی را طی میکنند و بعض رسانه ها و خبر نگارلن بیشترین خیانت را در ساختن این نوع تفکر هواداری به خرج دادند.
۶ ۱
حرف حساب
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۵۷
سرمربي آينده تيم هرکي باشه قطعا به کينه توزي و پستي کيروش نيست!
۱
حرف حساب
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۵۴
اولا تا آخر روز 14 که الان ميشد وقت بود! ثانيا گيرم شما درست ميگيد نميشد اين اسامي اعلام ميشد به فيفا و دو روز ديگه علني ميشد؟ مگه سابقه نداشته حکمهاي قطعي و مهم تر از اين ماهها در کشوي دفتر رييس و نايب رييس خاک خوردند! اتفاقا هم در اسامي نقد هست و هم در اعلام عمومي! هميشه وقتي يه طرف قضيه کيروش باشه شما خداي توجيه هستيد!
۱
سهیل
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳
چرا هنوز لیست خیلی تیما مثل المان رسانه ای نشده؟ یا ندادن؟
لطفا جواب بدید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر