فهرست
سیم آخر سولشر؛ نیمی از شما اضافی هستید!
سیم آخر سولشر؛ نیمی از شما اضافی هستید!

سیم آخر سولشر؛ نیمی از شما اضافی هستید!

آی‌اسپورت-  اوله‌گنار سولشر سرمربی منچستریونایتد بعد از باخت شوکه کننده تیمش در خانه به کاردیف تهدید به فروشی نیمی از بازیکنان این تیم کرد. سرمربی نروژی شیاطین سرخ آنقدر از دست بازیکنانش به خاطر بازی ضعیف شان در روز شکست ۲ بر صفر مقابل کاردیف عصبانی است که تهدید کرده نیمی از آن‌ها در پنجره نقل و انتقالات تابستانی باید به فکر تیم جدید باشند.

یونایتد در آخرین هفته لیگ برتر انگلیس در اولدترافورد به تیمی باخت که سقوطش به لیگ چمیپونشیپ انگلیس قطعی شده بود و بازی برایش جنبه تشریفاتی داشت. طبق گزارش نشریه سان انگلیس، سولشر پس از باخت شیاطین سرخ به کاردیف مستقیماً به بازیکنانش گفته است که نیمی از آن‌ها دیگر به درد تیم نمی‌خورند و باید بروند تا راه برای ورود بازیکنان تیم جدیدی که متناسب با ایده‌های او باشند باز شود.

سولشر عملکرد و رویکرد بازیکنانش را شرم‌آور توصیف و حتی جلسه توجیهی پایان فصل تیم را هم لغو کرده است. گویا مربی ۴۶ ساله شیاطین سرخ از دست برخی بازیکنان تیمش بیشتر عصبانی بوده است. یونایتد فصل را در رده ششم جدول به پایان رساند و به این ترتیب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد و با شرایط موجود باید به لیگ اروپا برود. البته این در صورتی است که واتفورد با شکست منچسترسیتی در فینال، قهرمان جام حذفی نشود، چون در آن صورت این تیم مستقیماً به مرحله گروهی لیگ اروپا خواهد رفت و یونایتد باید از دور دوم مقدماتی، لیگ اروپا را شروع کند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-05-15 19:04:00
نظر دهید

۱ نظر
امیرسلیمانی
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۱۴
فرهاد مجیدی :لباس استقلال به تن خیلی ها گشاد است!
#شباهت های دو ستاره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر