فهرست
سوژه آنلاین: کار جدید عباس زاده
سوژه آنلاین: کار جدید عباس زاده

سوژه آنلاین: کار جدید عباس زاده

آی اسپورت – سوژه های امروز را با یک خبر جالب درباره پرسپولیس شروع می کنیم. کاپ نوشت: بر طبق آماری که برنامه نود شب گذشته اعلام کرد خط دفاعی پرسپولیس با دریافت 0.30 گل در هر مسابقه یکی از بهترین خطوط دفاعی در سطح جهان را در اختیار دارد. بر اساس این خبر بعد از چند تیم از آلبانی، مصر، آرژانتین و... پرسپولیس در رده ششم قرار گرفته و در میان تمام لیگ های دنیا صدرنشین لیگ ایران این آمار شگفت انگیز را ثبت کرده است. باید دید پرسپولیس تا پایان فصل می تواند به این روند در خط دفاعی خود ادامه دهد یا خیر.

پرسپولیس
عکس تیمی پرسپولیس در بازی با صنعت نفت

رادنیوز نوشت: بعد از آسیب دیدگی علیرضا بیرانوند همه توقع دارند علیرضا حقیقی مقابل سوریه از دروازه ایران دفاع کند اما دیروز شایعه شد کی روش دیگر به حقیقی اعتماد ندارد و می خواهد دروازه تیم ملی را به یک دروازه بان دیگر بسپارد. شایعه سازان می گفتند کی روش از برخی رفتارهای حقیقی بعد از انتخاب بیرانوند به عنوان دروازه بان تیم ملی شاکی است و قصد دارد از اخباری یا سوشا مقابل گینه نو و سوریه استفاده کند. نمی دانیم تا چه حد می توان این شایعه را پذیرفت اما یکی از نزدیکان تیم ملی می گفت شما اگر در اردو شرکت کنید، خودتان هم متوجه می شوید نگاه کی روش و گاسپار به حقیقی مثل چند ماه قبل نیست.

علیرضا حقیقی
حقیقی در کنار کارلوس کی روش


جام نیوز نوشت: محمد عباس زاده مهاجم تیم نساجی( که همین چند سال قبل به عنوان پدیده فوتبا کشورمان شناخته شده بود) با انتشار تصویری که نشان می دهد در حال پرتغال چیدن در باغ خانه پدری اش است، در صفحه اجتماعی خود اعلام کرد که از فوتبال خسته شده است.

عباس زاده
محمد عباس زاده در حال باغبانی

نامه نیوز نوشت: پس از مشكلاتي كه پرسپوليسي ها با شركت جيووا براي تامين البسه پيدا كردند قرارداد با اين برند فسخ شد.پيش از اين خبر داديم كه برند اسپانيايي جوما به احتمال فراوان جانشين جيووا خواهد شد و اين اتفاق هم رخ داد.دیروز مدير پرسپوليس از لباس جديد اين تيم با برند جوما رونمايي كرد كه البته زياد طرح جذابي به نظر نمي رسد!

لباس پرسپولیس
رونمایی از طرح جدید پیراهن پرسپولیس

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-11-01 09:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر