فهرست
ژنرال در فرودگاه هم وِل‌کن کمک‌داور نبود!
ژنرال در فرودگاه هم وِل‌کن کمک‌داور نبود!

ژنرال در فرودگاه هم وِل‌کن کمک‌داور نبود!

آی اسپورت - روز گذشته (شنبه) تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال در مهم‌ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند. این دیدار که حواشی و اتفاقات عجیب کم نداشت، در نهایت با تساوی ۲ - ۲ به پایان رسید. در جریان این بازی، تصمیماتی از سوی داوران مسابقه گرفته شد که چندان به مذاق سپاهانی‌ها خوش نیامد. اعتراض آنها به داور مسابقه آنجایی شدت بیشتری گرفت که زاهدی‌فرد و کمک‌های او خطای داخل محوطه جریمه استقلال را برای سپاهان پنالتی نگرفتند.

همین صحنه جنجالی و البته چند صحنه دیگر در جریان بازی باعث شد تا امیر قلعه‌نویی، در نشست خبری اعتراضاتی به این ماجرا داشته باشد. البته اعتراض سرمربی سپاهان تنها به نشست خبری ختم نشد و تا فرودگاه هم ادامه داشت. قلعه‌نویی که چند ساعت پس از بازی راهی تهران شد در سالن انتظار فرودگاه با یکی از کمک داور‌های بازی روبرو شد. سرمربی تیم سپاهان که دقایقی با این کمک داور گفت‌وگو کرد، بعد در موبایل، برخی از صحنه‌های بحث‌برانگیز بازی را به او نشان داد و دوباره به او اعتراض کرد. نکته جالب اینجاست که شنیده می‌شود محمدحسین زاهدی‌فرد به دلیل اشتباهاتش در جریان بازی سپاهان و استقلال، چند هفته‌ای از قضاوت محروم شده است.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-12-01 21:58:00
نظر دهید

۱ نظر
KEAN
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۲۳:۰۰
تصمیماتی از سوی داوران مسابقه گرفته شد که چندان به مذاق سپاهانی‌ها خوش نیامد!!!!!!جلل الخالق!!!کاری با سپاهانیا ندارم ،خداوکیلی فاز نگارنده چیه؟نویسنده این متن مطمئنید در مورد بازی استقلال سپاهان مطلب نوشته،دیگه داور چی کار میکرد به مذاقشون خوش بیاد؟ پنالتی آشکار برای استقلال نگرفتن ،گل دوم و تساویشون هم در شرایط آفساید به ثمر رسیده،خطای میلیچ هم به اذعان اکثریت کارشناسان داوری بیرون محوطه بوده،هدف نویسنده این مطلب چی بوده؟!!!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر