فهرست
موضع تاج درباره احسان و مسعود/ این همه ابهام؟
موضع تاج درباره احسان و مسعود/ این همه ابهام؟

موضع تاج درباره احسان و مسعود/ این همه ابهام؟

آی اسپورت - مهدی تاج امروز در یک گفتگوی تلویزیونی در شبکه 5 سیما شرکت کرد و درباره مسائل روز فوتبال ایران صحبت کرد. نکته مهم صحبت‌های او درباره مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی بود. او در باره وضعیت این دو بازیکن گفت: «هنوز درباره این دو بازیکن تصمیم خاصی نگرفته‌ایم. ما داریم مذاکراتی از جمله با خود این دو بازیکن انجام می‌دهیم. باید صبر کنیم و ببینیم آیا سرمربی این دو بازیکن را برای تیم ملی انتخاب می‌کند یا نه؟! اگر از سوی کی‌روش انتخاب شوند آن وقت باید تصمیم خاصی گرفته شود.»

این صحبت‌ها کمی مبهم و سوال برانگیز است. نکته اول درباره مذاکره با خود این دو بازیکن است. تاج اعلام کرده که با خود این دو بازیکن مذاکره شده است! مشخص نیست منظور تاج از مذاکره با شجاعی و حاج‌‎صفی چیست. احتمالا از آنها خواسته شده توضیحاتی را درباره بازی مقابل مکابی بدهند و البته بگویند چرا وقتی این امکان وجود داشته که در بازی رفت بازی نکنند، در بازی برگشت این کار را انجام نداده‌اند. البته ممکن است در این مذاکرات تاج از شجاعی و حاج‌صفی خواسته باشد که با یک معذرت‌خواهی رسمی ماجرا را حل کنند.

نکته دوم درباره فهرست تیم ملی است. تاج اعلام کرده که باید ببینیم کی‌روش این دو بازیکن را به تیم ملی دعوت می‌کند یا نه! البته واقعا دلیل فنی برای دعوت نکردن این دو به تیم ملی وجود ندارد. کی‌روش در طول این سال‌ها به شجاعی و حاج‌صفی اعتقاد زیادی داشته و همواره آنها را به تیم ملی دعوت کرده و واقعا دلیلی وجود ندارد که این بار به تیم ملی دعوت نشوند. اما اگر دعوت شوند به گفته تاج، تازه باید تصمیم خاصی گرفته شود! این جمله به تنهایی ابهامات زیادی درون خود دارد. اول اینکه مرجع تصمیم‌گیرنده کیست و در مرحله بعد، چه تصمیمی ممکن است گرفته شود و سوال آخر اینکه اگر این تصمیم با مخالفت کی‌روش روبرو شود تکلیف چه خواهد بود؟

۲ ۵  
آی اسپورت
2017-08-21 15:49:00
نظر دهید

۵ نظر
حسین
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۲۷
انشااله مسجد الاقصی خراب بشه و فلسطین و اسراییل باهم نابود بشند تا نیازی به مذاکره !!! با بازیکن نباشه .
فرشاد4تای95
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۰
ای اسپرت عزیزلازم نیست هرمطلبی تاییدبشه ها دوست عزیزانشاللله فلسطین واسرائیل نابودبشه ولی اخه چراوقتی ازعظمت مسجد الاقصی خبرنداری اینجوری میگی
۵
AVA-86
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۳۹
جناب فرشاد کدوم عظمت؟ قدس یا اورشلیم نزدیک سه هزار سال پایتخت پادشاهی یهودیان بود کلی معبد و هیکل سلیمان توش ساختند ما غیر از چند سال خیلی کوتاه که به سمتش نماز خوندیم دیگه چه عظمتی برامون داره اونجا؟
۵
کامیار
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۲۴
امیدوارم ایران رو از جام جهانی محروم کنن که برای یک بار هم که شده این مسخره‌بازیا تموم بشه و اون موقع امثال آقای تاج و بقیه‌ي مسئولین عزیز نظام بیان جواب مردم رو بدن.
۷ ۱
pooyan
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۱۶
برادر کی به کی جواب بده ؟
مسئولین که ژن خوبن و اصلا در شانشون نیست جواب دادن
مردم هم که از دید این جماعت یه مشت رعیت هستند که اصلا نباید تحویلشون گرفت
این همه گند زدن که اومدن جواب بدن که دفعه دومش باشه
فوتبال ما سیاسیه از اول تا آخر
من وقتی 16 سالم بود فکر میکردم تو فوتبال همه "چیز" ممکنه
الان که 40 سالم شده مطمئنم همه " چیز " ممکنه
فقط بین اون همه چیز تا این همه چیز کلی اختلاف هست
اون همه چیز نشات گرفته از احتمالات بود این همه چیز نشات گرفته از اهتمامات
بقول اون بنده خدا " اون چیزی که تو میگی یه چیز دیگست چیز داره توش ولی قاطی با چیزای دیگست "
پ ن : منظورم از "تو" شما نبودید جسارت نشه منظورم مخاطب خاصش بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر