فهرست
سپاهان – پرسپولیس؛ فقط در یک طبقه!
سپاهان – پرسپولیس؛ فقط در یک طبقه!

سپاهان – پرسپولیس؛ فقط در یک طبقه!

آی اسپورت – بعد از بازی سپاهان اصفهان با پدیده در لیگ برتر  و استقبال تماشاگران سپاهان با حضور در ورزشگاه نقش جهان بود که مسئولان این تیم اصفهانی به این فکر افتادند برای بازی حساس با پرسپولیس، از ظرفیت طبقه دوم این ورزشگاه هم استفاده کنند. مشکل اصلی در طبقه دوم ورزشگاه، باقی ماندن بخش ۱۰ درصدی برای مقاوم سازی این طبقه است که هنوز کامل نشده است. با این حال مدیران باشگاه سپاهان در نامه ای به مسئولان شرکت توسعه و تجهیز درخواست کردند به جز این بخش ۱۰ درصدی، اجازه استفاده از سایر بخش های طبقه دوم را به سپاهان بدهند.

بعد از این درخواست، شرکت توسعه کارشناسان خود را به اصفهان فرستاد و بعد از بررسی ظرفیت های ورزشگاه و بخش باقیمانده برای مقاوم سازی، مجوز استفاده از طبقه دوم برای بازی حساس پرسپولیس و سپاهان صادر نشد.

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان با اعلام این خبر گفت: کارشناسان شرکت توسعه اعلام کردند بهتر است از طبقه دوم استفاده نشود تا ۱۰ درصد باقیمانده هم تکمیل شود. به این ترتیب حداکثر ظرفیت ورزشگاه نقش جهان برای بازی سپاهان و پرسپولیس که یکشنبه هفته آینده برگزار می شود، ۳۸ هزار تماشاگری است که می توانند در طبقه اول مستقر شوند.

 

مهر

۳ ۵  
آی اسپورت
2018-12-05 11:59:00
نظر دهید

۵ نظر
امید
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
از اونور رسانه های لنگی فک میزنن که چرا سپاهان باید بازیهاش رایگان باشه و از اونورم شرکت توسعه اجازه نمیده که سپاهان مقابل لنگ از ظرفیت طبقه دوم ورزشگاهشم استفاده کنه. یعنی عزمی که تو دولت بنفش واسه بالا کشیدن لنگ و زمین زدن رقیباش وجود داره تو هیچکدوم از دولت های قبلی به این شکل عیان وجود نداشته تو این دولت دیگه حیا رو گذاشتن کنار و به صورت علنی همه کار به خاطر لنگ دارن میکنن
کیسه متوهم
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۲
خداشفات نده کیسه کش بازم بتونیم بهت بخندیم. نوشته طبقه دوم مقاوم سازی نشده ابله نفهم. واقعا نفهمی تو ذات شما کیسه کشا نهادینه شده. تو برو ببین چرا بازی کیسه پدیده بی دلیل لغو شد و چطوری دولت بنفش کیسه رو از منجلاب داره میکشه بیرون
تورک اوغلی
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
جدال لنگ و زردک مافیایی به مانند جدال گاری با فرغونه
نه لنگ میخوایم نه زردک نه کیسه مزخرف
۱
امیدیار
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
خب آخه آدم بافهم و کمالات به پرسپولیس چه ربطی داره بحث جون هزاران نفره 70 هزارتا برن فاجعه ای مثل ورزشگاه ساری پیش بیاد تو جواب میدی؟؟؟
یعنی برای اینکه به فرض پرسپولیس امتیاز نگیره حاضری جون چند هزار نفرو بخطر بندازی ؟؟؟
خوزستانی
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۹
بیشترین ضرر داوری در تاریخ لیگ برتر ایران رو بدون شک پرسپولیس و تراکتورسازی دیده اند به گواه آمار و اسناد
بیشترین سود در داوری سپاهان و استقلال در
اکثر قهرمانیهای سپاهان نقش پر رنگ ناداوری و مافیای فوتبال روشن و واضح است
قلعه نویی هم که خود سلطان مافیاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر