فهرست
شوخی روز؛ ترس کریم انصاری‌فرد از همسرش!
شوخی روز؛ ترس کریم انصاری‌فرد از همسرش!

شوخی روز؛ ترس کریم انصاری‌فرد از همسرش!

آی اسپورت – کریم انصاری‌فرد درباره بازی شب گذشته آاِک در سوپرلیگ یونان مطالبی بیان کرد. به گزارش سایت نوا اسپورت، حامی رسانه‌‌ای سوپرلیگ یونان، کریم انصاری‌فرد درباره پیروزی 3 بر صفر تیم آاِک آتن برابر لامیا در چارچوب هفته دوم سوپرلیگ یونان و از دست دادن موقعیت حتمی گلزنی‌‌اش، گفت: مهمترین چیز کسب پیروزی و 3 امتیاز بود.ما هفته دشواری را با انجام 3 پیروزی گذراندیم. تیم آاِک آتن اعتماد به نفس خوبی به دست آورده و این روند را ادامه می‌دهیم.

مهاجم تیم آاِک ادامه داد: هنوز باور از دست دادن فرصت گلزنی‌ام در نیمه دوم بازی برابر لامیا سخت است. فوتبال همین است و هر از گاهی فرصت‌ها از دست می‌روند. باید با این موضوع کنار بیایم و نگذارم دوباره تکرار شود. هنگامی که این فرصت گلزنی را از دست دادم چیزهایی به زبان فارسی، یونانی و انگلیسی گفتم که امیدوارم دوربین‌های ورزشگاه آن را ضبط نکرده باشند. نمی‌‌دانم همسرم پس از این گلی که از دست دادم مرا به خانه راه می‌دهد یا نه؟!

کریم انصاری‌فرد سپس با ابراز خوشحالی از بازی برای تیم آاِک اظهار داشت: آاِک باعث شد تا احساس آرامش و خوشایندی داشته باشم. همبازیانم بازیکنان باتجربه‌ای هستند. امیدوارم در بازی بعدی هم بتوانیم هواداران آاِک را خوشحال کنیم.

تیم  آاِک آتن با 6 امتیاز در رده دوم جدول سوپرلیگ یونان قرار دارد.

۲    
آی اسپورت
2020-09-28 12:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر