فهرست
جانشین پاتوسی: پوکیارلی در تور استقلال
جانشین پاتوسی: پوکیارلی در تور استقلال

جانشین پاتوسی: پوکیارلی در تور استقلال

آی اسپورت - اگر چه از فرناندو کانسین برزیلی به عنوان گزینه جانشینی آیاندا پاتوسی در استقلال نام برده شده اما همبازی سابق رامین رضاییان در اوستنده بلژیک گزینه استراماچونی نیست. گزینه باشگاه بازیکن نسبتا سرشناسی است که نام او طی روزهای گذشته در سایتهای خبری مطرح شده بود و این بازیکن ایتالیایی حالا در تور باشگاه استقلال قرار گرفته است.

این بازیکن کسی نیست جز مانوئل پوکیارلی ۲۸ ساله بازیکن تیم کیه‌وو که جدا از توانایی بازی به عنوان مهاجم، می تواند به عنوان مهاجم دوم و هافبک هجومی هم بازی کند. در ویدیوهایی که از او در فضای اینترنت وجود دارد، او نمایش خوبی داشته است. او در تیم های امپولی و کیه وو بازی کرده و استراماچونی او را می خواهد. به این نکته هم اشاره کنیم که قیمت او در سایت ترانسفرمارکت ۲ میلیون یورو ثبت شده و البته مطمئنا قرارداد او با استقلال، بسیار کمتر از عدد سایت ترانسفرمارکت خواهد بود. باید دید این بازیکن ایتالیایی، جانشین پاتوسی در استقلال خواهد شد یا نه. هنوز این بازیکن به باشگاه استقلال، جواب قطعی نداده است.

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2019-07-23 23:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
بهنام
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۱۳
من نمی فهمم وقتی شما میگین قیمت طرف دو میلیون دلاره ولی با قیمت خیلی کمتری میاد استقلال دقیقا مخاطب رو چی فرض میکنید؟! طرف بخاطر چی باید از این همه پول بگذره؟ از بچگی عاشق استقلال بوده؟!! این انتقال یا اتفاق نمیافته یا استقلال باید حداقل بالای دو میلیون پول به این بابا بده که پاشه بیاد تو لیگ ایران بازی کنه. نتیجه اینکه این انتقال غیر ممکنه!
...
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۳۲
در مورد کیسه :قیمت او در سایت ترانسفرمارکت 2 میلیون یورو ثبت شده و البته مطمئنا قرارداد او با استقلال، بسیار کمتر از عدد سایت ترانسفرمارکت خواهد بود

در مورد پرسپولیس: گران نخرید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر