فهرست
اختصاصی آی‌اسپورت: فوتبالی پرواز کنید
اختصاصی آی‌اسپورت: فوتبالی پرواز کنید

اختصاصی آی‌اسپورت: فوتبالی پرواز کنید

آی اسپورت- در قرن بیست و یکم، فوتبال مدرن و دنیای تجارت تقریبا همیشه به هم گره خورده اند و دیگر هیچ گاه نمی توان آن ها را از هم جدا کرد. با افزایش علاقه مندی به این ورزش در سراسر دنیا، پول های کلان کم کم وارد این ورزش شدند و حالا تقریبا درآمد اصلی تمام باشگاه ها و تورنمنت ها، درآمد تبلیغاتی است. کمپانی های بزرگ هر روز قرارداد های سنگین جدیدی را با باشگاه های فوتبال می بندند تا برند خود را در سراسر دنیا معرفی کنند. حتی باشگاهی مثل بارسلونا که هیچ گاه روی پیراهن خود، اسپانسری نداشت، نتوانست در این بازار دوام بیاورد و از سال 2011 با شرکت هواپیمایی قطر همکاری خود را آغاز کرد. بارسلونا سالانه تقریبا 35 میلیون یورو از این شرکت قطری دریافت کرده و این قرارداد در تابستان امسال به مدت یک سال دیگر تمدید شد.  در این مدت بارسلونا و اسپانسرش همکاری پررنگی در پروژه های تبلیغاتی داشته و با استفاده از ایده های جالب، هر دو برند خود را گسترش داده اند. توجه شما را به نمونه ای از این همکاری ها جلب می کنیم.


فرودگاه وستفیلد، لندن

در یک غرقه تبلیغاتی، رهگذران می توانند در یک مسابقه واقعیت مجازی شرکت کنند و برنده یک پیراهن بارسلونا و همچنین بلیط هایی برای سفر در شبکه هواپیمایی قطر شوند. در یک ویدئو تبلیغاتی منتشر شده، گری لینه کر هم به این غرفه آمد و در این مسابقات شرکت کرد. او سابقه بازی در بارسلونا را دارد.

رنگ کردن بویینگ 777

شرکت قطری یکی از هواپیمایی های بویینگ 777 را با طرح لوگو و پیراهن بارسلونا برای این باشگاه رنگ کرد. شعار اصلی همکاری بارسلونا و این شرکت هم با عنوان یک تیم برای متحد کردنِ جهان روی هواپیما نقش بست. در یک ویدئو منتشر شده از پشت صحنه رنگ کردن این هواپیما، هنرمند اصلی این کار در مورد جزییات کارش و چگونگی انجام آن توضیح می دهد.

ملاقات بازیکنان بارسلونا با بویینگ 777

وقتی برای اولین بار بویینگ 777 با رنگ آمیزی جدیدش به بارسلونا آمد، کل تیم با ملاقاتش آمدند. در یک ویدئو منشتر شده از پشت صحنه این ملاقات، تمام بازیکنان و کادر فنی و مدیریت باشگاه حضور دارند و در فرودگاه با این هواپیما عکس یادگاری می گیرند.

وای فای رایگان

در یک ویدئو تبلیغاتی، شرکت قطری اعلام می کند که مسافران در داخل هواپیما می توانند از وای فای رایگان و با کیفیت استفاده کنند. در این ویدئو کوتاه، نیمار، پیکه و ماسکرانو از بارسلونا حضور دارند.

سفر نیمار و پیکه به دوحه

این ستاره بارسلونا برای یک پروژه تبلیغاتی به دوحه سفر کردند. شرکت هواپیمایی با انتشار یک ویدئو، پشت صحنه پرواز آن ها از بارسلونا به دوحه را به تصویر کشید.

فیلم امنیت پرواز

شاید این یکی از خلاقانه ترین ایده های تبلیغاتی باشد که تابحال دیده اید. در یک ویدئو تقریبا 4 دقیقه ای، شرکت قطری مراحل امنیت پرواز را با حضور ستاره های بارسلونا مانند مسی، نیمار، سوارز، پیکه، ماسچرانو و ... توضیح می دهد. آن ها برای هر قسمت یک ایده جالب طرح کرده اند و مرتب اتفاقات احتمالی را به پدیده های فوتبالی ربط می دهند. دیدنِ این ویدئو جالب را به شما توصیه می کنیم.

فیلم تبلیغانی قطر ایرویز با حضور بارسایی‌ها
۰۰:۰۰

۷ ۵  
آی اسپورت
2017-02-01 15:57:00
نظر دهید

۵ نظر
ویلی
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
الانه که یه عده بیان اینجا فحش بدن، از حسادت دلشون خوش بشه!
۲
رضا
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۰
تا حالا فک میکردم ای اسپورت بدون تبلیغ منبع درامدش کجاست ک فهمیدم
۳ ۲
كيفور
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۲۹
در جواب شما و اون آقايي كه اين پايين كامنت گذاشته:
1- اصن فرض كنيم تبليغاته! مگه تبليغ كردن جرمه كه اي اسپورت بخواد زيرپوستي تبليغ كنه؟ ميتونه خيلي راحت بنر بزنه! مگه از شما يا بزرگتر از شما ميترسه؟
2- قطر ايرويزي كه اسپانسر بارسلوناست بياد به سايتي كه رنكش تو ايران هزار و خرده ايه سفارش تبليغات بده؟؟اصلاً با عقل جور درمياد؟ خيلي راحت ميتونه يه بنر ثابت تو ورزش3 و ديجي كالا و بقيه ي سايتهاي پربازديد بخره اخه اي اسپورت؟
3- حالا نه كه كاربران اي اسپورت راه به راه مسافرت هوايي دارن! خخخ
۵
امیر راوندی
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۹
چه عیبی داره آی‌اسپورت با قطر ایرویز قرارداد ببنده و تبلیغ شونو کنه. هم شیکه هم سایتی که دوست داریم یه منبع درامد خوب پیدا می‌کنه
۲
احمدی
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۲
چه گزارش آگهی شیکی رفتین شما. دمتون کرم. این روزا بعضیا برای سس مایونز و 3090 تبلیغ میکنن شما برای قطر ایرویز
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر