فهرست
وقت گم شدن تو رویاست
وقت گم شدن تو رویاست

وقت گم شدن تو رویاست

آی‌اسپورت- وقتی نمانده که بخواهیم از بازی پرسپولیس و الهلال از نگاه فنی حرف بزنیم.برانکو و یارانش هر آنچه را که باید بدانند در همین چند روز دوره کرده اند.وقت گفتن از مهار مهاجم سوری نیست و حرف از اشتباهات بازی رفت شخم زدن گذشته‌هاست. لحظه های پر التهاب امروز فقط و فقط به آروزها می‌گذرد. به آروزیی که شاید دور باشد اما دست نیافتنی نیست.

لحظه ای تصور کنید که بعد از سوت پایان بازی سرخ پوشان ایرانی با پرچمی سه رنگ دور افتخار می زنند و صدای فریادهایشان از تلوزیون هم به گوش می رسد.تصور کنید بازی به پایان رسیده و جعبه جادویی تصویر آبی پوشان سعودی را نشان می دهد که روی چمن دراز کشیده اند و دست هایشان را جلوی صورت خیس شان گرفته اند.جای شما باشم چشم هایم را باز نمی کنم.برانکو را ببینید که یکی یکی بازیکنانش را در آغوش می گیرد و جهان را زیر پایش می گذارد.حتی می شود خیابان ها را دید که پر شده از پرچم های سرخ رنگ و صدای کر کننده بوق‌ها. می‌شود جواد خیابانی را دید که پر شده از احساسات ایرانی اش.

این لحظات باقی مانده وقت گمشدن در رویاهاست. وقت عریانی تماشا کردن و رقص در تصوری که علاقه ای به پایانش نیست.ر ویایی که داریم قابل تعبیر است اگر فوتبال و شانس روی خوش نشان دهند.به تیتر های روزنامه های فردا فکر کنید. اینکه مسقط ،مسقطی شد و ایران غرید و برانکو آقای آسیا شد.

اصلاً بیایید به گل دقیقه 5 پرسپولیس فکر کنیم. با پنالتی دقیقه 25 به اوج برسیم و بیش از پیش امیدوار باشیم .آنوقت دیگر توان نشستن نیست. می‌توان تصور کرد که حوالی دقیقه 65 به گل سوم برسیم و در آخر بازی با فریادهای گزارشگر بازی نعره گل سر بدهیم. ما که ملبورن دیده ایم پس می‌توانیم به مسقط هم فکر کنیم.اصلاً مگر کم بازی عجیب و غریب دیده ایم.همین حوالی بود که کاتالان ها رویای هوادارانشان را تعبیر کردند.اگر پرسپولیس بارسلونا نیست در آنسو پاریسی هم وجود ندارد.

چشم ها را باز کنیم. مشت گره کنیم برای هر چه نا امیدی و خیال بد است. پرسپولیس می تواند اما اگر همین خیال‌های بد و افکار منفی بگذارند.چند وقتی ست که کروش بد عادتمان کرده.این سعود راحت به جام جهانی هر چند غرور آور بود اما دلچسب نیست. ما به دلشوره عادت داریم.دلمان برای حماسه تنگ شده آن هم از نوع مسقطی اش

۱۰ ۵  
آی اسپورت
2017-10-17 17:10:00
نظر دهید

۵ نظر
عمر الخریبین
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۷
خیلی تو حپروتی نویسنده.
این اکانت عربی چیز عربهاست :)))
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
و از هویت واقعی سرزمین پدری خود دفاع می کند...
۲
عمر الخریبین
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۰
4444تا دادم به خوردتون همتون مثل این نویسنده دیوانه شدین خدا میدونه بعد از اینکه تا چند ساعت بعد دورقمی شدین چه اتفاقی قراره بیوفته .
این اکانت عربی چیز عربهاست :)))
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
و حامی تیم سرزمین پدری خودش :))))
۱
مرتضی
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
بااااااشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر