فهرست
قاضی به 50 رسید/ گلزن 25 تاریخ
قاضی به 50 رسید/ گلزن 25 تاریخ

قاضی به 50 رسید/ گلزن 25 تاریخ

آی اسپورت- گلی که محمد قاضی در بازی این هفته تیمش روی ارسال ایمان مبعلی از نقطه کرنر وارد دروازه استقلال خوزستان کرد، او را به جمع مردانی رساند که موفق شده اند در تاریخ لیگ برتر 50 گل بزنند. حالا قاضی یکی از 25 نفر برتر گلزنی فوتبال ایران طی 15 سال اخیر است.

گل او در این هفته، تعداد گلهایش را با پیراهن نفت به عدد 8 رساند که نمی تواند در 19 هفته و با توجه چند بازی که به دلیل مصدومیت از دست رفته، آمار بدی باشد.

قاضی برای اولین بار در دوره هشتم وارد لیگ برتر شد. او با پیراهن فولاد و وقتی 24 ساله بود، نامی برای خودش دست و پا کرد بخصوص وقتی در هفته پایانی فصل و در دوئل عجیب و غریب فولاد و ذوب آهن دروازه اندوی را باز کرد. او در لیگ هشتم 6 گل زد.

او فصل بعد راهی ذوب آهن شد و در لیگ های نهم، دهم و یازدهم با پیراهن این تیم در لیگ برتر بازی کرد. قاضی برای ذوبی ها در 83 بازی 16 گل زد که به نسبت بازی در 3 فصل، اصلا آمار خوبی برای یک مهاجم نیست.

در ابتدای لیگ دوازدهم، قاضی راهی پرسپولیس شد تا در کنار کریم انصاری فرد زوج رویایی خط حمله این تیم را تشکیل بدهد ولی این اتفاق نیفتاد. قاضی 22 بازی برای پرسپولیس در لیگ برتر کرد ولی فقط 3 گل زد که از میانگین گل زده اش در یک فصل وقتی بازیکن ذوب آهن بود هم کمتر است.

قاضی 30 ساله در ابتدای لیگ سیزدهم راهی استقلال شد چون امیر قلعه نویی علاقه خاصی به نوع بازی اش داشت. او در استقلال بهتر از پرسپولیس بود ولی همچنان آمار چندان خوبی در زدن گل نداشت. قاضی یک فصل و نیم برای استقلال بازی کرد و طی 40 بازی 11 گل زد شامل 7 گل در لیگ سیزدهم و 4 گل در نیم فصل اول لیگ بعدی. با آمدن عنایتی، قاضی استقلال را به مقصد فولاد یعنی خانه اولش ترک کرد.

او در نیم فصل دوم لیگ چهاردهم، 8 بازی برای فولاد کرد و 3 گل زد. قاضی فصل قبل با دایی راهی صبا شد و طی 27 بازی 3 گل برای این تیم زد. او در صبا بدشانس هم بود که دو گل دیگرش به نام بازیکنان حریف ثبت شد ازجمله در بازی برابر استقلال خوزستان در اهواز وگرنه زودتر به 50 گل رسیده بود.

۳    
آی اسپورت
2017-01-31 01:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر