فهرست
جلو بیفتد، نمی‌برد؛ عقب بیفتد، نمی‌برد/ بحران منصوریان
جلو بیفتد، نمی‌برد؛ عقب بیفتد، نمی‌برد/ بحران منصوریان

جلو بیفتد، نمی‌برد؛ عقب بیفتد، نمی‌برد/ بحران منصوریان

آی اسپورت- 14 بازی در لیگ برتر به علاوه 4 بازی در جام حذفی؛ استقلال منصوریان کارنامه ای دارد با حضور 18 بازی. 2 بازی برابر پرسپولیس در لیگ و صبا در جام حذفی، بدون گل تمام شده است پس می ماند 16 بازی دیگر. 9 تا از این بازیها که سیاهه زیر را تشکیل داده اند، ثابت می کنند استقلال منصوریان با دو ایراد بسیار مهم روبروست؛ اولا اینکه هرگز نتوانسته عقب افتادنش از حریف را درنهایت جبران کرده و برنده شود. تیم منصوریان در این فصل از استقلال خوزستان، پیکان، صنعت نفت و تراکتورسازی در لیگ و نفت در جام حذفی عقب افتاده و تنها در یک بازی شکست نخورده و مساوی کرده است. مشکل دوم هم این است که تیم منصوریان پتانسیل بالایی در از دست دادن برتری هایش حتی وقتی با دو گل جلوست، دارد. تیم منصوریان در این فصل 13 بار از رقبایش در لیگ و جام حذفی جلو افتاده ولی فقط 7 بار موفق شده این برتری را حفظ کند (شامل 2 بازی در جام حذفی برابر ملوان نوین و مس) و در 6 بازی دیگر که همگی هم در لیگ بودند، 4 بار مساوی کرده و 2 مرتبه باخته است.

 

لیگ برتر

هفته اول: استقلال از نفت جلو افتاد ولی موفق به حفظ نتیجه نشد.

هفته دوم: استقلال از استقلال خوزستان عقب افتاد، یک بار جبران کرد ولی دیگر نتوانست با عقب افتادگی دوم کاری بکند و باخت.

هفته سوم: استقلال از صنعت نفت جلو افتاد، سپس بازی مساوی شد و درنهایت استقلال باخت.

هفته چهارم: استقلال از پیکان عقب افتاد ولی درنهایت تنها توانست بازی را مساوی کند.

هفته پنجم: تکرار سناریوی هفته اول؛ استقلال به ماشین سازی گل زد ولی نتوانست حفظش کند و بازی مساوی شد.

هفته دهم: استقلال با گل انصاری جلو افتاد ولی گل مساوی را از فولاد خورد.

هفته یازدهم: استقلال گل اول و دوم را به گسترش فولاد زد ولی درنهایت بازی مساوی شد.

هفته سیزدهم: تکرار سناریوی هفته سوم؛ استقلال در خانه گل اول را زد ولی نه تنها گل مساوی را خورد بلکه گل دوم و شکست هم وارد دروازه اش شد.

 

جام حذفی

یک چهارم: استقلال گل اول را خورد، گل مساوی را زد و سپس گل برتری را هم زد؛ این تنها مرتبه ای در کل فصل بود که استقلال موفق شد عقب افتادگی را جبران کند ولی عملیات غیرممکن طی 3 دقیقه از بین رفت چون استقلال هم گل مساوی را خورد و گل شکست را.

۷ ۵  
آی اسپورت
2016-12-21 19:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
منتقد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
یعنی باشگاه استقلال رو باید به باشگاه بیانیه نویس ها تغییر نام بدن.دوباره برا نفت بیانیه نوشتن. یه دو هزار بیانیه فقط برا علی ضیا نوشتن.اخرش هم مهلت ده روزه رو نفهمیدیم چی شد. بجا بیانیه نوشتن یه خورده درس فنی به مربیشون میدادن تا زمین و زمان رو مقصر ناکامی قلمداد نکن. بیانیه نویس ها
لنگیه سوراخ و جام ندیده
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۵۸
لنگی تو برو منچ بازیتو کن تو کار بزرگترا دخالت نکن فصل پیش یادتون رفته سر داوری ها که بی هیچ دلیلی میگفتین ما داریم ازش ضربه میخوریم یه روز در میون بیانیه صادر میکردین؟
۳
پدر برزو
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۱۲
برزو ق مثل قاضی :)))
۵
هف یا قشقایی؟؟؟ مسئله این است...
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۰۴
یعنی هلاک این تحلیلای آبکیتونم که در هر حال و بی هیچ منطقی فقط میخواید به استقلال ضربه بزنید!! الان لنگ هر وقت جلو افتاده برده و هروقتم عقب افتاده بازی رو برده نه؟؟؟ لنگ مقابل فولاد عقب افتاد بعد به زور مساوی کرد-مقابل اس خوزستان عقب افتاد به زور مساوی کرد- همین هفته پیش مقابل ذوب عقب افتاد و باخت- حالا دیگه نخواستم بازی با قشقایی هم بگم تا خاطرات تلخ واسشون زنده بشه خخخخخخخ
۲
میلاد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۳۶
منصوریان از اوایل فصل پیش برنامه ریزی کرده بود برای نیمکت استقلال،به لیدرها میرسید(پول میداد) تا درصورت باخت یا بازی بد جو را برای برکناری مظلومی آماده کنن.از طرفی هم یه عده آدم تو رسانه های مجازی و نوشتاری داشت که برای رسیدن به نیمکت استقلال کمکش کنن.بالاخره هم به هدفش رسید و تونست با نامردی هوادارهای ساده استقلال رو برعلیه مظلومی که تیمش رو به فینال حذفی رسونده بود و تو لیگ هم مدتی اول بود تهییج کنه.منصوریان خیلی خوب میدونست مردم ایران احساساتی و جوگیر هستن و ازهمین استفاده کرد و مصاحبه هایی انجام داد که همه استقلالی ها میگفتن امسال بدون شک قهرمانیم و برای همین ازش حمایت کردن.وقتی لیگ شروع شد یواش یواش همه متوجه شدن منصوریان حتی به یه وعده ای هم که داده بود عمل نکرد با بهتر بگم نمیتونه عمل کنه.تنها دلیلی که تا الان هست اینه که لیدرهارو داره و اونا اجازه نمیدن تماشاگرا بر ضد منصوریان شعار بدن.این تجربه برای دیگر مربیا خیلی خوبه و به همه ثابت کرد با لمپن بازی،خرید آدمای رو سکو،شعارهای تو خالی نهایتا میتونی چندتا بازی دوام بیاری.باز به همه ثابت شد فوتبال امروز به دانش و علم نیاز داره نه حرف.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر