فهرست
دکه آنلاین: ال کلاسیکو
دکه آنلاین: ال کلاسیکو

دکه آنلاین: ال کلاسیکو

آی اسپورت –  پرسپولیس تا آخرین نفس می جنگد تیتر یک خبر ورزشی به بهانه بازی فوق العاده حساس قرمزها مقابل الهلال در لیگ قهرمانان است. این روزنامه درباره استقلال هم به یک خبر جالب اشاره کرد. اینکه فرانک رایکارد و الکساندر نوری گزینه های جدید سرمربیگری این تیم هستند.

 

خبر ورزشی 4 مهر
خبر ورزشی 4 مهر

روزنامه گل با انتشار عکسی از خوشحالی بازیکنان پرسپولیس درباره بازی امشب این تیم مقابل الهال از تیتر ال کلاسیکو استفاده کرده. میک مک درموت هم وعده داده که تولد استقلال را جشن خواهد گرفت.

 

روزنامه گل 4 مهر
روزنامه گل 4 مهر

الهلال دوباره پرپر می شود تیتر پیروزی برای بازی امشب پرسپولیس در لیگ قهرمانان است. این روزنامه نوشته زوج منشا و علیپور، در حضور 26 دقیقه ای شان در لیگ قهرمانان 2 گل زده اند که این آمار باعث وحشت الهلال شده. این روزنامه موضوع طارمی و پرسپولیس را با ماجرای رم و مکسس مقایسه کرده و امیدوار به کاهش محرومیت طارمی و پرسپولیس است.

 

پیروزی 4 مهر
پیروزی 4 مهر

ایران ورزشی از تیتر دو قدم مانده به صبح برای بازی امشب پرسپولیس و الهلال استفاده کرده و نوشته برانکو هنوز ترکیب تیمش را لو نداده. این روزنامه درباره استقلال هم روی جلد تیتر آورده و به ابهام درباره وضعیت جباری و رحمتی در این تیم اشاره کرده و اینکه کسی مسئولیت اخراج آنها را قبول نمی کند.

ایران ورزشی 4 مهر
ایران ورزشی 4 مهر

     
آی اسپورت
2017-09-26 09:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر