فهرست
تهدید وزیر خارجه؛ گوشی را عوض می‌کند؟
تهدید وزیر خارجه؛ گوشی را عوض می‌کند؟

تهدید وزیر خارجه؛ گوشی را عوض می‌کند؟

آی اسپورت - وزیر خارجه ایران پس از اقدام غیراخلاقی شرکت سامسونگ در عدم ارائه گوشی سامسونگ به ورزشکاران ایرانی در جریان برگزاری المپیک زمستانی در کره جنوبی در جلسه‌ای به سفیر کره جنوبی در تهران اعلام کرده است که اگر کره‌ای‌ها تا پایان امروز این اقدام خود را جبران نکنند، گوشی خود را تغییر خواهد داد. در حال حاضر محمد جواد ظریف از گلکسی اس 8 استفاده می‌کند.

روز گذشته مدیران برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی کره‌جنوبی به بهانه تحریم آمریکا از اعطای گوشی تلفن همراه سامسونگ به ورزشکاران ایرانی خودداری کردند. در پی اقدام غیر اخلاقی و غیر ورزشی شرکت سامسونگ سفیر کره جنوبی به وزارت امور خارجه احضار شد.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام خبر فوق گفت: «در پی  انتشار خبری مبنی بر تصمیم مسئولین کمیته بین المللی المپیک و شرکت سامسونگ کره جنوبی مبنی بر مستثنی قرار دادن ورزشکاران ایرانی در کنار ورزشکاران کره شمالی شرکت کننده در بازیهای المپیک زمستانی پیونگ چانگ از دریافت هدایای شرکت کره ای سامسونگ به بهانه تحریم های بین المللی، شب گذشته کیم سونگ هو سفیر کره جنوبی در تهران توسط محمود فرازنده دستیار وزیر امور خارجه و مدیر کل آسیا و اقیانوسیه به وزارت امور خارجه فراخوانده شد. «در این دیدار مراتب اعتراض شدید وزارت امور خارجه و جمهوری اسلامی ایران نسبت به این رفتار غیر اخلاقی و مغایر با روح حاکم بر بازیهای المپیک که شعار خود را ورای رنگ، دین، نژاد و سیاست قرار داده، به وی اعلام شد. در این دیدار خاطر نشان شد در صورتی که شرکت سامسونگ مراتب عذرخواهی خود را از این اقدام نابخردانه اعلام ننماید، این موضوع شدیدا بر روابط تجاری شرکت سامسونگ با جمهوری اسلامی ایران تاثیر خواهد گذاشت.»

 

۷ ۵  
آی اسپورت
2018-02-08 16:15:00
نظر دهید

۵ نظر
ویلی
پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۴۵
مرگ بر کره جنوبی.....سفارت سئول فاتحه مع الصلوات....خوبیش اینه با شرقیا تا فینال بازی نداریم تیمامونم که فینال برو نیستن پس مشکلی در میزبانی پیش نمیاد.....
**
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۰۲:۴۱
حالا پا نشید برید سفارت کره جنوبی را هم آتش بزنید!
۱
امیر
پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
به نظرم باید خودکارم پرت میکرد ,الان یه عده میرن سایت سامسونگ درخواست میکنن ایران رو تحریم کنن خخخ
۱
امین یار
پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
عجب حرکت خووووفی کرد وزیرمون....


نکشیمون شجااااع
۶
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۷
بریم از دیوارش بالا!!!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر