فهرست
نقل قول‌های روز: خودمان را قهرمان نمی‌دانیم
نقل قول‌های روز: خودمان را قهرمان نمی‌دانیم

نقل قول‌های روز: خودمان را قهرمان نمی‌دانیم

آی اسپورت –   این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

ما اصلاً خودمان را قهرمان نمی‌دانیم و اگر خیال کنیم که قهرمان هستیم حتی سهمیه هم نخواهیم گرفت. لیگ برتر در نیم‌فصل دوم شرایط خاصی دارد و قطعاً نتیجه گرفتن سخت‌تر خواهد شد. ما باید چند برابر نیم‌فصل اول تلاش کنیم تا به نتیجه برسیم.

پاسخ محسن ربیع خواه به این نظریه که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر خواهد شد

هر کسی یک روز وارد فوتبال می‌شود و یک روز هم خداحافظی می‌کند،‌ اما من همان‌طور که گفتم هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. چند پیشنهاد لیگ برتری هم داشتم، ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. من همیشه دوست داشتم شخصیتم حفظ شود و به هیچ وجه هم حاضر نیستم برای چیزهای جزیی خیلی مسائل را زیر پا بگذارم. دلایل جدایی من از سپیدرود هم همین مسائل بود. شاید این چیزهایی که می‌گویم برای خیلی‌ها ارزش داشته باشد، اما برای من پوچ و بی اهمیت است. الآن هم انقدر در زندگی خودم خوشحال و راضی هستم که در زمان بازی کردنم، نبودم.

غلامرضا رضایی بعد از جدایی از سپیدرود هنوز تصمیمی برای آینده اش نگرفته

این تیم، تیم منصوریان است ولی با او نتوانست نتیجه بگیرد. استقلال از نظر جسمانی وضعیت خوبی در ابتدای فصل نداشت و به همین دلیل نتیجه نگرفت.با آمدن شفر تیم به لحاظ بدنی وضعیت بهتری پیدا کرد و همین باعث شد که نتیجه‌های خوبی هم در چند بازی اخیر به دست بیاورد.

 حسن روشن که زمانی حامی انتخاب مک درموت به عنوان سرمربی استقلال بود حالا منتقد او شده

بازی‌های استقلال نسبت به گذشته شکل بهتری پیدا کرده و تیم هم نتایج بهتری می‌گیرد. امیدوارم روند صعودی استقلال ادامه پیدا کند. این تیم اکنون به جمع 4 تیم برتر جام حذفی رسیده و شانس زیادی برای قهرمانی در این جام دارد اما باید بدانید در جام حذفی با یک اشتباه ممکن است همه چیز را از دست بدهید.

نظر محمود فکری درباره شانس قهرمانی استقلال در جام حذفی

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-12-27 09:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کوهیار
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۵۱
اقای ربیع خار اگه پرسپولیس تمام جامهای دنیارو قهرمان بشه تو توش هیچ نقشی نداری و باز تو بدترین بازیکن دنیایی بودن شک تو خاری تو چشم هوادارانی . استخوانی تو گلو. بدترین بازیکن تاریخ پرسپولیس واقعا از فوتبال چی میفهمی بج-ز اسکورت کردن بازیکن حریف. تو بازی با الهلال روی تمام گلها مقصر بودی..... فقط فقط داری نون لجبازی برانکو میخوری
۳
فرهاد
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۴
خار در ........ استفراغه .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر