فهرست
برنامه پرسپولیس: ریزه اسپور رضایت می‌دهد؟
برنامه پرسپولیس: ریزه اسپور رضایت می‌دهد؟

برنامه پرسپولیس: ریزه اسپور رضایت می‌دهد؟

آی اسپورت – پرسپولیس  در ماجرای محرومیت 4 ماهه طارمی و همچنین محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات شانس زیادی برای تغییر حکم فیفا ندارد. البته قرمزها می خواهند از یک راه جدید استفاده کنند تا شاید شرایط تغییر کند. مدیران پرسپولیس می خواهند جریمه مالی - 789 هزار یورو -  در نظر گرفته شده را مستقیما به ترکیه ای ها بدهند و یکجورهایی سبیل شان را چرب کنند. در این صورت آنها هم بی خیال شکایت شان شوند و محرومیت ها بخشیده شود. قرمزها در حال بررسی این راه حل هستند که البته بعید است به برگرداندن رای فیفا منجر شود.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2017-09-24 09:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
آبی
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۴
لامصب چقدر زرنگن این مدیران.
ایتکارا برای زمانی بود که حکم صادر نشده نه الان. خیلی زرنگ تشریف دارن.
ثانیا ریزه اسپور همینجوری هم به 800هزار یوروش میرسه مگه احمق بیاد با تیمی که هیچ احترامی براش قائل نبود سازش کنه
ali
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۸
خدمت کارشناس محترم سایت که سیبیل چرب هم هست یحتمل!! داخه باهوش این پولو که همین الانم سر سی روز باید بگیرن، تازه نگیرن هر روز که از سی روز بگذره سودم میاد روش، اگرم قرار به رضایت باشه، احتمالا پول خیلی بیشتر از این مبلغ رو میگیرن که بیخیال محرومیت ها بشن.
حسن سرایداری
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۹
باید چک ر ا بدهند به دنیزلی و با توجه به اعتباری که او در فوتبال ترکیه دارد و تعصبی که به پرسپولیس ، رضایت کتبی را از ریزه اسپور گرفته و در اختیار نماینده پرسپولیس قرار خواهد داد ، این پول تحت هر شرایطی باید پرداخت شود چه بهتر در ازای آن رضایت طرف مقابل اخذ گردد، این کار استفاده دارد و هیچ ضرری ندارد و هیچ کس برای این کار بهتر از دنیزلی نیست .
۹
موراتا
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۲
احتمالا شش ماه پیش با نصف این مبلغ میشه غائله را خواباند امان از بی لیاقتی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر