فهرست
چطور لغو بازی با سلتا به ضرر رئال خواهد بود
چطور لغو بازی با سلتا به ضرر رئال خواهد بود

چطور لغو بازی با سلتا به ضرر رئال خواهد بود

آی اسپورت- این درست همان چیزی بود که رئال مادرید به آن نیاز نداشت. در شرایطی که یک بازی هم کمتر از دیگر حریفانش در لالیگا داشت، آن هم به دلیل حضور در بازی های جام جهانی باشگاه ها در ماه دسامبر، سفیدپوشان یک بازی دیگر هم از دست دادند. بازی یکشنبه آن ها مقابل سلتاویگو لغو شد و دلیلش هم توفانی بود که در گالیشیا آمد و شرایط برگزاری مسابقه را بر هم زد.

برای سلتا خبر خوبی بود، این تیم در آستانه نیمه نهایی کوپا دل ری مقابل آلاوز می توانست استراحت بیشتری کند. اما برای رئال مادرید خبر بدی بود. رئال مادرید توسط همین سلتاویگو از بازی های جام حذفی اسپانیا حذف شده بودند، هرچند که انتظار می رفت به خاطر فرم خوب تیم زیدان در لالیگا بازی روز یکشنبه بازی ای به مراتب آسان تر از چیزی که در جام حذفی داشتند باشد.

اما حالا نه. در حالی که آلاوز معتقد است سلتاویگو یک مزیت ناعادلانه به دست آورده است، رئال مادرید باید به این فکر کند که این بازی های عقب افتاده می تواند برای آن ها دشوارتر و در واقع دردسرساز شود.

بعضی از هواداران رئال از این موضوع لذت می برند که تیمشان با وجود این که دو بازی کمتر از تیم دوم دارد هنوز هم صدرنشین است، این درست است، اما شک نکنید مادرید ترجیح می داد همین حالا امتیازات این بازی را گرفته بود و تکلیفش را بهتر می دانست.

در حال حاضر رئال با کسب 46 امتیاز از 19 بازی در صدر است و بارسلونا با 45 امتیاز از 21 بازی تیم دوم و سویا هم سوم است. پیروزی احتمالی مقابل سلتاویگو و والنسیا، بازی هایی که برای رئال باقی مانده است، می تواند 6 امتیاز دیگر به امتیازات این تیم اضافه کند. اما مطمئنا تضمینی هم نیست که رئال در این دو بازی پیروز شود.

قرار است بازی عقب افتاده در مستایا بیست و دوم فوریه برگزار شود. در این تاریخ بازی های لیگ قهرمانان برگزار می شوند، اما رئال که باید به مصاف ناپولی برود در این تاریخ بازی ندارد. این بازی بین بازی های رئال در لالیگا مقابل اسپانیول در خانه در تاریخ 18 فوریه و ویارئال بیرون از خانه در تاریخ 26 فوریه خواهد بود.

والنسیا در حال حاضر شرایط خوبی ندارد و در آخرین بازی در مستایا 4 بر صفر مغلوب ایبار شده است. با این شرایط باز هم سفر به مستایا برای رئال مادرید آسان نخواهد بود، فراموش نکنید این بازی بازی ای است که به دوران رافا بنیتس در رئال مادرید پایان داد. بنیتس بعد از تساوی 2 – 2 مقابل این تیم بود که اخراج شد.

بازی خانگی مقابل اسپانیول کمتر پیش آمده که مادرید را به دردسر بیندازد. اما بازی مقابل والنسیا و ویارئال بیرون از خانه و در بازه زمانی 5 روزه اصلا باب میل زیدان نخواهد بود و سلتاویگو هم می تواند در این شرایط بیش از همیشه برای رئال مشکل ساز شود.

هنوز روزی مشخص برای این بازی اعلام نشده است، برنامه ریزی این بازی بسته به برنامه های هر دو تیم است و این که شرایط در اروپا و بازی های اروپایی چطور خواهد بود. اگر رئال به فینال لیگ قهرمانان برسد و سلتا در یورولیگ پیشروی خوبی داشته باشد، تنها روز در دسترس برای این بازی بین 15 می تا 21 این ماه خواهد بود. یعنی زمانی که لالیگا به پایان رسیده است.

اگر مادرید برای قهرمانی به امتیاز نیاز داشته باشد، این تاریخ می تواند برای سفیدپوشان خیلی بد باشد. اگر هم این تاریخ زودتر باشد می تواند به دیگر بازی های رئال هم در لالیگا و هم در لیگ قهرمانان ضربه بزند.

 

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-02-06 20:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مسعود
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۴
آفرین همیشه قشنگ می نویسی بن هیوارد خیلی بد شد سلتا با این روش کثیف هم از شکست برابر رئال فرار کرد هم یه هفته کامل زمان داره که بازی با الاوز رو برای خودش راحت کنه در حالیمه آلاوز بازی کرد و تنها سه روز زمان داره
۱
بن هیوارد
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۱۶
ممنون مسعود جان
من هم همیشه حس کامنت های تو رو دوست دارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر