فهرست
ایسکو، مهره‌ای که نباید تعویض شود
ایسکو، مهره‌ای که نباید تعویض شود

ایسکو، مهره‌ای که نباید تعویض شود

آی اسپورت- با تمام ستاره‎هایی که دارد، رئال مادرید در دیدار مقابل ختافه تا آستانه تساوی رفت و در نهایت کریس رونالدو منجی تیم شد. او 5 دقیقه مانده به پایان بازی گل زد و باعث شد 3 امتیاز بازی به تیم مهمان برسد. اما وضعیت خط حمله تیم دوباره عجیب بود.

خط حمله رئال به نسبت عملکردی که در بازی‌های لیگ قهرمانان داشت بیسار ضعیف‌تر کار می‎کرد. حتی این طور به نظر می‎رسید که مدافع عنوان قهرمانی مقابل ختافه برای باز کردن دروازه به مشکل خورده است.

تاریخ می‎گویند مدافعان عنوان قهرمانی لالیگا معمولا نسبت به فصل قبل بیشتر از 15 تا 20 امتیاز از دست نمی‌دهند. اما تیم زیدان بعد از گذشت 8 بازی از لیگ 9 امتیاز از دست داده است.

ختافه توانسته بود رئال مادرید را برای گل زدن ناکام کند و کاری کرده بود که بازیکنان این تیم ناامید شده بودند. تنها خلاقیت ایسکو بود که باعث شد این تیم نتیجه بگیرد و 3 امتیاز را کسب کند. تا دقیقه 85 رئال حتی ایده‌ای هم برای بازی کردن نداشت و نتوانسته بود خطری جدی روی دروازه ختافه ایجاد کند.

این روند به نظر در بازی‌های خارج از خانه رئال مادرید جا افتاده و تبدیل به یک عادت شده است. اما تنها مشکل زیدان یک چیز است و آن هم این است که ایسکو نباید تعویض شود. او بازیکن ارزشمندی است که انگیزه خوبی دارد و زیدان هم این را می‌داند. البته که در این بازی به خاطر خستگی به او استراحت داده بود.

در بازی مقابل ختافه به محض این که بازیکن سابق مالاگا وارد زمین شد، روند بازی سفیدپوشان تغییر کرد. درست همان زمان بود که اعتماد به نفس و توانایی‌های تیم تغییر کرد. رئال نیاز به بازیکنان بیشتری دارد که در لالیگا با این سبک برایشان بازی کند. بازیکنان این تیم معمولا در بازی‌های لیگ قهرمانان عملکردی متفاوت ارائه می‌دهند. اما در لالیگا نیاز به این مدل بازیکنان روز به روز بیشتر احساس می‎شود.

رونالدو در لیگ اسپانیا ریتم خاص خودش را پیدا نکرده، کریم بنزما به تازگی بازگشته و گرت بیل هم دوباره مصدوم است. در این شرایط خط حمله رئال دچار مشکل شده و تیم در حال امتیاز از دست دادن است.

البته هنوز خیلی زود است که از این تیم قطع امید کنیم، اما زیدان باید راهی برای حل کردن این مشکلات تیم پیدا کند تا تیمش در لالیگا هم به اندازه دیگر تورنمنت‌‎ها قدرتمند باشد و بتوانند به همه اهدافشان برای این فصل برسند.

در حال حاضر ایسکو بهترین نمونه برای این تیم است و باید بدانند که در این تیم نیاز است که بازیکنانی مانند ایسکو بیشتر وجود داشته باشند.

 

۳    
آی اسپورت
2017-10-15 20:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر