فهرست
درخواست روز: محرومیت پرسپولیس را بررسی کنید!
درخواست روز: محرومیت پرسپولیس را بررسی کنید!

درخواست روز: محرومیت پرسپولیس را بررسی کنید!

آی اسپورت - خبر محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات زمستانی، نشان داد ماجرای استقلال و جپاروف، یک استثنا نبوده و اوضاع در فدراسیون بدتر از حد تصور است. استقلالی‌ها تا زمان خرید جپاروف، از محرومیت‌شان بی اطلاع بودند و با خوش شانسی، قبل از استفاده از بازیکنان جدید سراغ کاپیتان تیم ملی ازبکستان رفتند و از ماجرا مطلع شدند. تراکتورسازی، در این مدت بازیکنان لیگ برتری خرید و با کارت بازی که فدراسیون برای‌شان صادر کرد، آن‌ها را به زمین فرستاد. روز آخر نقل و انتقالات و شکار سجاد شهباززاده، باعث شد تراکتوری‌ها تازه متوجه محرومیت‌شان شوند. حالا تراکتورسازی، 4 بازیکن جدیدش را از دست داده و شاید امتیازاتی که در بازی‌های قبل گرفته بود را هم از دست بدهد.

یکی دیگر از باشگاه‌هایی که احتمال محرومیت آن وجود دارد، پرسپولیس است. باشگاهی که پرونده‌های زیادی در فیفا دارد و بعید نیست یکی از همین پرونده‌ها، آن‌ها را از نقل و انتقالات زمستانی محروم کرده باشد. پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی، هیچ بازیکن خارجی نخریده و به همین دلیل، در صورت محرومیت هم کسی هنوز متوجه نشده است. با توجه به اتفاقاتی که برای استقلال و تراکتورسازی افتاده، این انتظار وجود دارد که سازمان لیگ با درخواست TMS یا استعلام از فیفا، احتمال محرومیت پرسپولیس و بقیه باشگاه‌هایی که احتمال محرومیت‌شان وجود دارد را پیگیری کند.

به خصوص که علاوه بر رعایت عدالت و شرایط برابر در لیگ برتر، پرسپولیس در ماه‌های آینده باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود و استفاده از بازیکنان محروم در این مسابقات می‌تواند به معنی سه صفر بازنده شدن آن‌ها در تمام مسابقات‌شان باشد.

۱۵ ۴۱  
آی اسپورت
2017-02-03 14:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴۱ نظر
لنگ بی آبرو . مافیای عابدینی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۰
چرا پس پس علی کریمی رو از دینامو و سعد ناطق رو از عراق نگرفت
لنگی بی آبرو رسوا باید گردد !
Tebriz Kiseh
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۵
فیفای پرسپولیسی
بهرام
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
به فیفا ربط نداره اما تراکتور تا زمانی ک سجاد شهباززاده رو نگرفته بود از این قضیه مطلع نبود. احتمالا پرسپولیس هم به خاطر همین کریمی و سعد ناطق رو نگرفته. چون اگهمیگرفت مشخص میشد و اونا هم محروم میشدن. یعنی ورود سروش و نریمان جهان هم برای این تیم غیر قانونی بوده.
من به شخصه اعتقاد دارم این مشکل خود فدراسیون هست ک کاارت بازی ها رو ندانسته صادر میکنه. این چجور فدراسیونی هست ک کارت بازی رو صادر میکنه و بعدش هم اون تیم رو سه صفر اعلام خواهد کرد!
محمد
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۲
چرا آقای فردوس پور میخند؟چه ربطی داره .
در فدراسیون گل بگیرن بهتره،کارت بازی براشون صادر کرده،اگه نتیجه رو تغییر بده بی انصافی و پای خودشون گیر،اگه تغییر نده با شکایت تیم ها به فیفا آبروریزی بین المللی میشه،واقعا اون همه آدم تو فدراسیون چه غلطی می کنن.
۸
علی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۷
آب رو بریز اونجایی که سوخته. شما مکر و نیرنگ کردید و خدا نیرنگتون رو به خودتون برگردوند
کیسه بی شرف و بی آبرو مافیای قلعه و شرکا
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۱
آب رو بریز همانجا که میسوزه :)))
التماس تفکر
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
چن تا نکته هست که باید به صورت دقیق بررسی بشه:

1- هم فدراسیون داره میگه نامه ای مبنی بر محرومیت تراکتور از فیفا به ما نرسیده هم مسئولای باشگاه تراکتور از این موضوع بی اطلاع اند. یکی این وسط داره دروغ میگه. اگه دروغگو باشگاهه تراکتوره که خب از نظر من باید بازی هاشون هم سه صفر شه. ولی اگر فدراسیون داره دروغ میگه یه بعد وسیعی از فساد در فوتبالمون علنی میشه. به فرض اینکه نامه بدست فدراسیون رسیده و فدراسیون با اینکه از محرومیت تراکتور باخبر بوده به این باشگاه اطلاع رسانی نکرده و خیلی راحت کارت بازی صادر کرده برا بازیکنای جدید نشان از بزرگترین تبانی و فساد تاریخ فوتبال ایران داره. این مسئله ی اوله که باید کامل بررسی و مشخص بشه

این قضیه وقتی جدی تر میشه که پرسپولیسی ها به طور کامل همه کاراشونو با سعدناطق انجام داده بودن ولی معلوم نشد چی شد که این بازیکن نیومد. معلومه یه خبرایی تو فدراسیون هست شایدم من فیلم اکشن زیاد میبینم!

2- هنوز مشخص نشده به خاطر شکایت کدوم بازیکن یا بازیکنا تراکتور محروم شده این مسئله باید مشخص بشه.

بحث استقلال و تراکتور و پرسپولیس نیست دوستان یه مقدار دیدتون رو به این مسئله وسعت بدید. پرسپولیس این فصل قهرمان میشه و مبارکشون باشه ولی دارن تو فدراسیون لابی میکنن. فقط یه قدم تا اثبات بزرگترین فساد سیستماتیک فوتبال ایران فاصله داریم.
Milan88
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۸
تقریبا غیرممکن هست فیفا به باشگاه تراکتور نامه نزده باشه (اگه واقعا محروم شده باشه) ولی دلیلی نداره به فدراسیون حتما نامه بزنه، احتمالا مسئولای تراکتور نامه رو گم کردن یا فک کردن چیز مهمی نیست، د مورد پرسپولیس هم بعید این نظریه درست باشه چون اگه فرضا قبپل کنیم پرسپولیس محرومه و واسه همین سغید ناطقو نگرفت بازیکنای جدید یعنی سروش و سامان که تو لیست آسیا هستن، اونجا بازی میکنن بیشتر گندش در میاد، اونوقت کل بازیای لیگ از نیم فصل و آسیا پرسپولیس سه بر صفر میشه!!
۹
AVA-86
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۵
چرا جو میدی دوست عزیز تراکتور برای بازیکن پرتغالیش محروم شده اتفاقا چند وقت پیش وقتی از مسوول امور بین الملل باشگاه تراکتور پرسیدن فرمودن دست های پشت پرده توی کاره تا ما رو محروم کنه! یعنی توهم تا کجا. استقلالی ها هم مدعی بودند نامه فیفا به دستشون نرسیده که چرت محض بود چون فدارسیون نامه های استقلال و منتشر کرد که اولین اخطار فیفا به استقلال ماه شهریور بود. بعدم مگه عهد بوقه فیفا با فدارسیون مکاتبه کنه توی این موارد مستقیم به خود باشگاه نامه میده اما از اون جایی که اکثر مدیرای فوتبالی ما بیسواد تشریف دارند یا بلد نیستند نامه رو بخونن یا فکر می کنن سرفیفا رو با کدخدا منشی و من بمیرم تو بمیری میشه کلاه گذاشت. درحالی همه می دونیم این سبک جدید یعنی محرومیت از نقل و انتقالات روی فیفا برای هم باشگاهای متخلف اعمال می کنه چوبش هم به تن رئال مادرید و بارسلونا خورده اما این دوباشگاه یک دهم باشگاهای ایرانی جوسازی نکردند
فرزاد مهریار
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۷
1.ژائو ویلا بازیکنیه که 577 هزار دلار بهش بدهکارید . پس نگید این محرومیت از آسمون افتاده...
2.اگر محرومیتی برای پرسپولیس هم باشه ، ناچار به اعلامش هستند ، چون تو آسیا نتایج سه هیچ به نفع حریف اعلام میشه . پس دو روز دیگه مشخص میشه که پرسپولیس محروم بوده یا نه...
متوهم_نباشیم#
۸
التماس تفکر
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
عرض کردم اگه چنین نامه ای بدست تراکتور رسیده و دانسته یا نداسته به کارشون ادامه دادن مقصر تراکتوره و باید بازی هاش 3-0 بشه . اینکه این نامه رسیده یا نه هم اثباتش کاری نداره یه استعلام بگیرن مشخص میشه. تا اینجاش درست؟

بحث توهم نیست شما چرا همه چی رو به شوخی میگیرید و کری میخونید براش؟ مگه امکان داره فیفا تراکتورو محروم کرده باشه از یه ماه قبل بعد اینا بیان بگن مثلا ما ندیدیم نامه تونو بعدش بیان بازیکن بخرن فدراسیون هم عین دسته گل به همشون مجوز بازی بده و بگه ما هم خبر نداشتیم که تراکتور محرومه؟ مگه مهده کودکه دوستان عزیز؟
۳
التماس تفکر
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
عرض کردم اگه چنین نامه ای بدست تراکتور رسیده و دانسته یا نداسته به کارشون ادامه دادن مقصر تراکتوره و باید بازی هاش 3-0 بشه . اینکه این نامه رسیده یا نه هم اثباتش کاری نداره یه استعلام بگیرن مشخص میشه. تا اینجاش درست؟

بحث توهم نیست شما چرا همه چی رو به شوخی میگیرید و کری میخونید براش؟ مگه امکان داره فیفا تراکتورو محروم کرده باشه از یه ماه قبل بعد اینا بیان بگن مثلا ما ندیدیم نامه تونو بعدش بیان بازیکن بخرن فدراسیون هم عین دسته گل به همشون مجوز بازی بده و بگه ما هم خبر نداشتیم که تراکتور محرومه؟ مگه مهده کودکه دوستان عزیز؟
۱
پرسپولیس واقعی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۹
به نظر من باید معلوم کنند این پرونده ها و قراردادها در زمان کدام مدیر عامل و کدام مسئول بسته شده نمی شود همینزوری رو هوا باشه و کسی پاسخگو نباشد . وگر اینطوری باشد هرکسی می تواند مدیر عامل شود. اسمش و رانتش را استفاده کردند و گذاشتند رفتند حالا هواداران بدبخت باید جورش را بکشند.
۵
امید از تفت
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۰
شما نگران آسیا نباش. چیزی غیرقانونی نیست
۶
وحید
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۸
به شخصه برا تیمهای هم گروه پرسپولیس در آسیا ایمیل خواهم زد تا اونها ته قضیه رو در بیارن به فدراسیون امیدی نیست
خاطرات دسته سه
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۰
حتما این کار رو انجام بده ! یه سری دسته سومی حقیر ریختن تو پیج تیم های عربی و التماس عربها رو میکنن!!! تا پرسپولیس محروم بشه...! حرومزادگی شاخ و دم نداره!
امید از تفت
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۹
پرسپولیس تقریباً یک و نیم ساله مدیرش عوض نشده و طاهری مدیرعامل پرسپولیس گفته مهم ترین مشکل ما پرونده های بازیکنان در فیفا است و داریم مدیریت می کنیم تا مشکلی پیش نیاد. این یعنی اینکه پرسپولیس پیش بینی این مسائل را کرده و مشکلی نداره. مهم ترینش پرونده ژوزه بوده که حکم فیفا محکومیت پرسپولیس بوده ولی با اعتراض پرسپولیس به cas رفته و مشکلی نیست. اینکه پرسپولیس با اطلاع از محرومیت بازیکن خارجی نگرفته خیلی خنده داره. پرسپولیس علی کریمی را می خواست که سپاهان هم نتونست بگیره و یکی هم سعد ناطق عراقی که باشگاهش بهش رضایت نداد ولی به هر حال پرسپولیس به زودی یک بازیکن در دفاع یا هافبک دفاعی خواهد گرفت تا شما مطمئن بشید مشکلی نیست.
میثم
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۰
همونطور ک در نظر قبلی گفتم فدراسیون میخواست با سیاستش باعث 3-0 شدن بازی های استقلال/تراکتور بشه که استقلال شانس آورد اول قرارداد جباروف رو بست ک مشخص شد محرومه ولی تراکتور قرارداد بازیکنای داخلی رو بست ابتدا ک ب احتمال 99 درصد بازی هاش 3-0 صفر میشه - راه برای قهرمانی پیروزی هموار شد - کاش میشد فیفا تمام محرومیت ها رو از اطریق سایتش اطلاع رسانی کنه تا فدراسیون محرومیت ها رو لاپوشونی واسه تیم پیروزی نکنه . همونطور ک سالی ک پیروزی 12 شد آخر فصل سه امتیاز ازش کسر شد توسط فیفا و فدراسیون اون کسر سه امتیاز رو اعمال نکرد و هیچ کسی نفهمید و سایت ها هم همانند همیشه این خبر رو بایکوت کردن.
۵ ۲
رامين
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۴
همينكه سختته تمدن پرسپوليس رو ب زبون كثيفت بياري
معلومه چقدر حقيري
۷
احمد
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۶
شما با این همه استعداد باید از دانشمندای بزرگ ناسا باشین,دست شرلوک هولمزو از پشت بستین
\dv,cd
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۱
کاملا مشخصه غذیه چیه عابدینی از قهرمانی 4 تیی حرف میزد و با اطمینان میگفت این تیم قهرمانه میدونید چرا چون اون به طاهری گفته بود 2 تا از بازیکناتونو بدین برن تراکتور چون اونا نمیتونن بازیکن بگیرن و تمام بازیهاشون هم 3 0 میشه مثل استقلال ولی خوب استقلال شانسی که آورد این بود که بازیکن خارجی جذب کرد و فهمید چه دستهایی تو کاره اینا قصد ضربه زدن به استقلال رو هم داشتن که ناکام موندن ولی خوب تراکتور سازی بازیکن خارجی نداشت که بفهمه واسه همینم هست که پیروزی برا تقویت تیمش بازیکن نگرفت تا محروم نشه اینو مدیرهای پرسپولیس هم میدونست یادم میاد تو برنامه نود گزارشی چند سال پیش پخش کرد که تو اون تاج میگفت ما هم ریشه شاهیینی داریم این فدراسیون طرفدار پیروزی هست و قصد ضربه زدن به تیم استقلال و تراکتور رو داره من صحبتم با هوادارای تیم بی جام پیروزی هست آیا قهرمانی اینجوری ارزشی داره با تبانی داور محروم کردن بقیه واقعا آیا این قهرمانی ارزشی داره
۵
\dv,cd
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۵
کاملا مشخصه غذیه چیه عابدینی از قهرمانی 4 تیی حرف میزد و با اطمینان میگفت این تیم قهرمانه میدونید چرا چون اون به طاهری گفته بود 2 تا از بازیکناتونو بدین برن تراکتور چون اونا نمیتونن بازیکن بگیرن و تمام بازیهاشون هم 3 0 میشه مثل استقلال ولی خوب استقلال شانسی که آورد این بود که بازیکن خارجی جذب کرد و فهمید چه دستهایی تو کاره اینا قصد ضربه زدن به استقلال رو هم داشتن که ناکام موندن ولی خوب تراکتور سازی بازیکن خارجی نداشت که بفهمه واسه همینم هست که پیروزی برا تقویت تیمش بازیکن نگرفت تا محروم نشه اینو مدیرهای پرسپولیس هم میدونست یادم میاد تو برنامه نود گزارشی چند سال پیش پخش کرد که تو اون تاج میگفت ما هم ریشه شاهیینی داریم این فدراسیون طرفدار پیروزی هست و قصد ضربه زدن به تیم استقلال و تراکتور رو داره من صحبتم با هوادارای تیم بی جام پیروزی هست آیا قهرمانی اینجوری ارزشی داره با تبانی داور محروم کردن بقیه واقعا آیا این قهرمانی ارزشی داره
۳ ۳
حمید
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۲
عزیز من اگر سازمان A بخواد سازمانB رو محروم کنه باید قبلش به سازمان B خبر بده و مطمئن باش فیفا این کار رو کرده و به باشگاه تراکتور خبر داده! به محض اینکه خبر محرومیت استقلال اومد من گفتم مگه میشه فیفا خبر نداده باشه بهشون. بعد از یک روز هم معلوم شد که فیفا خبر داده و استقلالیا خودشون مخفی کاری کردن! در مورد تراکتور هم مطمئن باش فیفا خبر داده بهشون و اگر فدراسیون هم بخواد با توطئه باعث محرومیت تراکتور بشه نمی تونه! چون فیفا به باشگاه خبر داده! در واقع اگر فیفا این کارو نکرده باشه فیفا مقصره و تراکتور میتونه ازش شکایت کنه که خیلی این حالت بعیده.
یاشا
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۶
تو وقتی به قضیه میگی غذیه تکلیفت روشنه. فیلم کمتر ببین پرسپولیس مدیریت کرده مشکلاتشو حرص نخور
۹
یاشا
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۶
تو وقتی به قضیه میگی غذیه تکلیفت روشنه. فیلم کمتر ببین پرسپولیس مدیریت کرده مشکلاتشو حرص نخور
۱
علی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۷
بله باید بررسی کنند
عابدینی و تاج
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۲
هههههههههههههه منم عابدینی دیدین چیکارتون کردم چه طوری بازیتون دادم ما تیم پرسپولیسیم و بعد از انقلاب حق تیم استقلال و خوردیم چون اسمش قبل انقلاب تاج بوده واسه همین هم تا مدتها روبروی جایگاه در اختیار ما بوده و داوری ها به سود ما بوده وبهترین بازیکن و بهترین مربیها رو اوردیم مثل ژوزه با قرار داد 20 میلیاردی یا برانکوی 10 میلیاردی شما تراکتوری ها هم چه قدر ساده هستین گول ما پرسپولیسیها رو خوردین ما میدونستیم شما محرومین واسه همین هم با طاهری و تاج و بقیه قرار گذاشتیم بازیکن به شما بدیم وگرنه کیه بازیکن اصلیشو بده به رقیبش هههههههههههههههههههه با ما سر شاخ نشین من عابدینی هر کاری بخوام میکنم تاج هم بله قربان گوی من هست وقتی من میگم قهرمانیم یعنی قهرمانیم
۲ ۱
روشنفکر
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
دوستان تنها چیزی که در وهله ی اول به چشم میاد عدم مدیریت یا بهتر بگم مدیرای بی کفایت و مفت خور هستش شما فکر کردین اونا از رئیس فدراسیون و مدیران باشگاه ها دلشون برا ورزش مملکت سوخته نه فقط به فکر جیب خودشون اند اگر مدیریتی وجود می داشت وضع ما بعد از اون همه افتخار در جهان و آسیا این نمی شد . خدا این مسئولان بی مسئولیت رو لعنت کنه تا با افکار مردم و پول بیت المال بازی نکنن.
محمد بیک
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۳
سلام بیک هستم از روزنامه جام جم از سایت جام جم آنلاین
چند سوال به عنوان همکار داشتم آیا ساییتون مجوز داره یا هنوز تو مرحله اقدام هستین؟
به چه دلیل هر کامنتی رو تایید میکنید یه کمی نباید مزمون کامنتها و حتی خبر ها در چهارچوب سیاستهای ابلاغی وزارت ارشاد باشه
رصد و نظارتی روی سایتتون از طرف ارشاد وجود داره
دلیل سوالام این بود که تکلیفمون رو با وزارت ارشاد بدونیم وگرنه قصد ناراحت کردن شما همکارامو نداشتم ولی یه نگاه به کامنتای تایید شده این خبر بندازین
۵ ۳
ناصر
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۷
با نظرتون موافقم که بعضی کامنتها رو منتشر نشه بهتره ... ولی مزمون آیا؟؟؟ مضمون درست نیست بنظرتون؟؟؟
۷
ناصر
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۷
با نظرتون موافقم که بعضی کامنتها رو منتشر نشه بهتره ... ولی مزمون آیا؟؟؟ مضمون درست نیست بنظرتون؟؟؟
علی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۲۰
شما ناصر شونی؟ نادرتون کجاست بعد؟ با پیرهن آبی قشنگش
۱
فدراسیون پیروزی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
واقعا برای این فدراسیون متاسفم چه طوری با احساسات هوادارای این دو تیم بازی کردن این سیاست کثیف نمیدونم چی بگم فقط میتوم با هوادارای پیر.زی صحبت کنم آیا این قهرمانی ارزشی داره از بقیه تیمها امتیاز کم بشه از شما نه بزارید با هم قابت کنیم رقیبتونو اینجوری ناکار نکنین همه عابدینی رو میشناسن میدونن چیکارس و پول هایی که به دست آورده چه طوری بوده و از چه راهایی بوده همین الان باید عابدینی به خاطر این کار کثیفش از فئراسیون اخراج بشه میدونستین تراکتور و استقلال محرومن و این کارارو کردین از رقابت نترسین ما با هم رقیبیم عابدینی این قضیه رو میدونست و مشخصه با پیروزی قرار گذاشتن به تراکتور بازیکن بدن تا محروم شه و به استقلال هم چیزی نگفتن تا نتونه بازیکن جذب کنه این راهش نیست
۳
فدراسیون پیروزی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
واقعا برای این فدراسیون متاسفم چه طوری با احساسات هوادارای این دو تیم بازی کردن این سیاست کثیف نمیدونم چی بگم فقط میتوم با هوادارای پیر.زی صحبت کنم آیا این قهرمانی ارزشی داره از بقیه تیمها امتیاز کم بشه از شما نه بزارید با هم قابت کنیم رقیبتونو اینجوری ناکار نکنین همه عابدینی رو میشناسن میدونن چیکارس و پول هایی که به دست آورده چه طوری بوده و از چه راهایی بوده همین الان باید عابدینی به خاطر این کار کثیفش از فئراسیون اخراج بشه میدونستین تراکتور و استقلال محرومن و این کارارو کردین از رقابت نترسین ما با هم رقیبیم عابدینی این قضیه رو میدونست و مشخصه با پیروزی قرار گذاشتن به تراکتور بازیکن بدن تا محروم شه و به استقلال هم چیزی نگفتن تا نتونه بازیکن جذب کنه این راهش نیست
۲
فدراسیون پیروزی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
واقعا برای این فدراسیون متاسفم چه طوری با احساسات هوادارای این دو تیم بازی کردن این سیاست کثیف نمیدونم چی بگم فقط میتوم با هوادارای پیر.زی صحبت کنم آیا این قهرمانی ارزشی داره از بقیه تیمها امتیاز کم بشه از شما نه بزارید با هم قابت کنیم رقیبتونو اینجوری ناکار نکنین همه عابدینی رو میشناسن میدونن چیکارس و پول هایی که به دست آورده چه طوری بوده و از چه راهایی بوده همین الان باید عابدینی به خاطر این کار کثیفش از فئراسیون اخراج بشه میدونستین تراکتور و استقلال محرومن و این کارارو کردین از رقابت نترسین ما با هم رقیبیم عابدینی این قضیه رو میدونست و مشخصه با پیروزی قرار گذاشتن به تراکتور بازیکن بدن تا محروم شه و به استقلال هم چیزی نگفتن تا نتونه بازیکن جذب کنه این راهش نیست
۱ ۱
محمد
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۴
کمی واقع بین باشیم. این قضیه هیچ ربطی به فدراسیون نداره. یقه مدیر عامل و مسوولین باشگاهتون بگیرید. قبلا هم پرسپولیس با جریمه کسر 6 امتیاز از سوی فیفا مواجه شده.
اگر پرسپولیس محروم باشد تا چند روز دیگه معلوم میشه. اینجا بحث فیفا هست. با هیچ لابی و کد خدامنشی نمیشه لاپوشونی کرد. حتی اگر محروم باشد و 12 امتیاز کسر کنند باز هم صدرنشین میمونه!!
۳
javad
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
مکر و حیله های تراکتور به خودش برگشت
و فیفا مگه فدراسیونه که هوا تراکتور یا پرسپولیس رو داشته باشه
۱
سرداران فوتبال
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۲
برادران سردار سپاه بفرماييد برينيد به همه چي
سردار تاج و سرداران ديگر در فوتبال و اين اخر ماجرا
اجرلو به تاج كفته سه شو بگير منم يه سال بخورم
بعد ي كارش ميكنيم
۲
مجتبی فرد
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۳
خجالت نکش «لوزر» عزیز، حرف دلت رو صادقانه بنویس: پرسپولیس را هم محروم کنید.
۲
جواد
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۲۹
با سلام
از تعصبی بودن استقلال و پرسپولیس بگذریم
اول جواب کسانی که میگن فیفا نامه به تراکتور داده عرض کنم نامه اول میاد فدراسیون مثال مدرسه نامه دولت اول میاد آموزش پرورش منطقه بعد ابلاغ میشه به مدارس.
دوم لابی بازی فدراسیون و تیم پرسپولیس مشهود هست مثال اول بازی هایی که همیشه بعد از تیم های رقیب برگذار میشه
دوم دفاع کامل از پرسپولیس به خاطر تیم ملی
سوم حاشیه سازی کامل تیم هایی که پرسپولیس بازی میکند مثال تراکتور استقلال و سپاهان
چهارم پنالتی و اخراجی ها و گل های صحیح تیم های مقابل پرسپولیس که فدراسیون میگه اشتباهات داوری جزیی از بازی هست
ولی یک اشتباه داور که در یک متری صحنه خطا هست اونم پشت محوطه جریمه اعلام میکنه که داور اشتباه تاثیر گذار انجام داده و سه جلسه محروم میشه
پنجم فحاشی تماشگران که تماشگران استقلال و تراکتور محروم میشن ولی تماشگران پرسپولیس هرچی فحاشی میکنند جریمه نقدی میشن
ششم بازیکنان و مدیران استقلال و سپاهان و چند تیم دیگه به خاطر اینکه جو ورزشگاه را علیه داور مخدوش کرده و دو الی سه جلسه محروم میشند ولی حرکت عجیب و غریب سید جلال حسینی و تحریک کردن تماشگران و فحاشی کردن تماشگران که درحال پخش مستقیم بود ولی فدراسیون سید جلال حسینی را فقط به تذکر کتبی تنبیه میکنه
هفتم قرارداد سروش رفیعی که این بازیکن درحالی که باوفولاد قرار داد داشت به تراکتور میره به خاطر سربازیش و فولاد شکایت میکنه و فدراسیون رای قطعی میده که بعد از اتمام سربازی باید به تیم قبلش بیاید ولی هرچی مدیران فولاد تلاش کردن و سند رو کردن ولی فدراسیون لابی بازی در آورد و به پرسپولیس پیوست
و آخرین موضوع محرومیت پرسپولیس که من و تو و ما میدانیم بدهکارترین تیم بازیکنان و مربی هان خارجی هستن مربی پرسپولیس شکایت کرده و چند بازیکن دیگه چطور پرونده آنها به نتیجه نرسیده ولی پرونده شش ماه تراکتور رای قطعی دادن
و از همه جالب تر رفتن زندان هدایتی اسپانسر پرسپولیس
و یا ساعت برگذاری بازیها که توی سرما تبریز بازی ساعت 5 عصر و توی تهران بازی ساعت 3
حالا دیگه انصاف با خودتون هست که من راست میگم یا نه
یا قبول دارید لابی بازی و مافیای فوتبالی ایران مشهود هست
مطمعنان خدا جای حق نشسته
پرسپولیس بزرگتر از میلان و یوونتوس نیست
منتظریم که خدا چی میخواهد
لابدینی امسال با تاج تبانی برای لنگپولیس کثیف کرده
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
عابدینی وتاج وهواداران لنگ ومافیای رسانه ای کثیف لنگ قیافه حق به جانب گرفتن وهوچی گری رو خوب تو این ده سال یاد گرفتن !چون چاره دیگه ای نداشتند فوتبال ایران وفدراسیون وباشگاه لنگ مافیا وتبانی ولجن هستند !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر