فهرست
خطر حذف از آسیا؛ استقلال جدی نگرفته!
خطر حذف از آسیا؛ استقلال جدی نگرفته!

خطر حذف از آسیا؛ استقلال جدی نگرفته!

آی اسپورت - این روزها آمار شاکیان استقلال بالا رفته و همین موضوع می‌تواند دردسر‌های مالی این باشگاه را نسبت به گذشته بیشتر کند، خصوصا اینکه این بازیکنان پای ‌ای اف سی را به ماجرا باز کرده‌اند و استقلال چاره‌ای جز پرداخت پول آنها ندارد. اما در روزهایی که استقلالی‌ها نتوانستند 30 درصد قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کنند چطور می‌توانند بدهی‌های گذشته را تسویه کنند و اینطور که به نظر می‌رسد تمام امید استقلالی‌ها برای رفع این مشکل به نگاه ویژه دولت و بودجه‌ای است که در اختیار این تیم می‌گذارد.

در این میان توفیقی معاون ورزشی استقلال در خصوص شکایت بازیکنان به ‌ای اف سی اینطور می‌گوید: «اول از همه باید بپذیریم شرعی و عرفی، این پول حق بازیکنان است و وقتی قراردادی منعقد می‌شود، باید به آن متعهد بود. با این حال مرجع رسیدگی به این مشکلات کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و سپس کمیته استیناف است. خروج حکم از فدراسیون مبنای قانونی ندارد. وقتی بازیکن می‌داند که استقلال حتی برای پرداخت بدهی‌هایش درآمدی ندارد، بردن شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا صرفا باعث باطل شدن مجوز حرفه‌ای و احیانا ممانعت از حضور در لیگ قهرمانان آسیا می‌شود. اینکه برای بازیکنان پول نمی‌شود. این اقدام صرفا برای کشورهای عربی از جمله عربستان فرصتی می‌شود تا به ایران آسیب‌های دیگری بزنند.»

توفیقی در خصوص شکایت مجید غلام نژاد به کنفدراسیون فوتبال آسیا و فرصت ۲۲ روزه استقلال برای پرداخت مطالبات این بازیکن، می‌گوید: «غلام‌نژاد از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حکم گرفته بود. ای‌اف‌سی قدرت اجرایی برای پرداخت پول به بازیکنان را ندارد و فقط می‌تواند مشکلاتی برای حضور باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا ایجاد کند. در نهایت بازیکنان با این روش به پول نمی‌رسند. این روش، روش به پول رسیدن نیست و محال است این تصمیم نتیجه بدهد. ما مکاتباتی با مجمع باشگاه داشته‌ایم. همه دوستان باید کمک کنند. بعضی از وزیران به علاوه کمیسیون برنامه و بودجه باید کمک کنند. طبق قانون اگر هزینه‌ها از درآمد بیشتر شود دولت باید آن را تامین کند. تشکیل یک کارگروه و فراخواندن طلبکاران و گرفتن رضایت آنها با مبالغ کمتر هم راهکار خوبی است.» این در حالی است که استقلال به شدت در معرض خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا است و جدی نگرفتن شکایت بازیکنانی که نتوانستند از کمیته انضباطی به جایی برسند، می‌تواند به دردسر بزرگی برای استقلال تبدیل شود.

 

ایران ورزشی

۳ ۱۱  
آی اسپورت
2017-08-15 10:45:00
نظر دهید

۱۱ نظر
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۴
اونموقع که زارت و زورت به قول خودتون بمب میترکوندی بغلشون وایمیسادی عکس میگرفتی نگران هزینه بیشتر از درامد نبودی؟! بعدم چه بهتر که حذف شید . اتفاقا اگر حذف شید برای حفظ آبروی مملکت بهتره با اون افتضاح فراموش نشدنی سال پیش.
ویلی
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۰۱
حالا به قدری پشت گوش میندازن و کار از کار میگذره طبق معمول شروع میکنن ننه من غریبم بازی درآوردن که کی بود کی بود من نبودم مقصر مدیران قبلی بودن و مظلوم نمایی واویلا afc واسمون دسیسه کرده و اعراب علیه ما لابی کردن و....!!
۹
مهدی
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۲۱
آیا از ناتوانی در گلزنی تیمتان رنج می برید.آیا از بی موییه مربی خود خسته شده اید . آیا نگران درد زانو های بازیکنان پیر خودهستید.آیا کوتاهی قد بازیکنانتان با دوپینگ و فتوشاپ هم درست نمیشود. آیا اعداد 6و4و3و10 شمارا مکدر میکنند.خب به راه راست هدایت شوید و پرسپولیسی شوید شاید که رستگار گردید
۹
مهدی
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۲۱
آیا از ناتوانی در گلزنی تیمتان رنج می برید.آیا از بی موییه مربی خود خسته شده اید . آیا نگران درد زانو های بازیکنان پیر خودهستید.آیا کوتاهی قد بازیکنانتان با دوپینگ و فتوشاپ هم درست نمیشود. آیا اعداد 6و4و3و10 شمارا مکدر میکنند.خب به راه راست هدایت شوید و پرسپولیسی شوید شاید که رستگار گردید
۸
عارف
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۳۰
آسيا تخصص ماست...

خخخخخخخ
۷
شاهین
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۴۰
دوستان پرسپولیسی من بنظر من تمسخر کردن کار درستی نیست
این بلایی است که ممکن است به زودی سر پرسپولیس هم بیاید.
۶ ۱
morteza
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۱
حجم بدهی پرسپولیس دقیقا دوبرابر استقلال اعلام شد، من نمیدونم با چه رویی اینقدر خوشحالن؟!
۳
کامیار
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۱۵
اتفاقاً برخلاف نظر ایشون که از سر ترسه، تنها راه به پول رسیدن همین راهه. تجربه ثابت کرده توی ایران تا فشار اضطراری بیرونی در کار نباشه تغییری در وضعیت ایجاد نمی‌شه. ای کاش همه‌ي بازیکنان بدهکار همه‌ي تیم‌ها به ای‌اف‌سی شکایت کنن تا یه ذره بی‌انضباطی مالی و فساد و عدم شفافیت کمتر بشه.
ناشناس
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۲
پس علی دایی با خانم نوروزی با گولچ و ژوزه حق دارند
ناشناس
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۵۸
یعنی 200 و خورده ای میلیارد برای پرسپولیس کمتر از 100 و خورده ای میلیارد برای استقلال است ؟؟؟
۱ ۱
666666
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸
آره چون مسئولان ما پیگیر هستن و شاید هم کمش کنن ولی مسئولان شما پیگیر شکایت میناوند هستن و هیچ کاری نمیکنن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر