فهرست
فغانی، اشکان یا دکتر بیژن/ داور دربی کیست؟
فغانی، اشکان یا دکتر بیژن/ داور دربی کیست؟

فغانی، اشکان یا دکتر بیژن/ داور دربی کیست؟

آی اسپورت- انتقادات از دپارتمان داوری و نحوه چینش داوران لیگ برتر به بالاترین حد خود رسیده است. گاف های فراوان و اشتباهات مهلک کماکان ادامه دارد و اگر نگوییم اوضاع نسبت به قبل، بدتر شده قطعا بهتر نشده است.

در فاصله 3 هفته مانده به دربی، دپارتمان داوری تلاش زیادی می کند حداقل از این آزمون با موفقیت بیرون بیاید و با انتخاب یک داور خوب، بزرگترین بازی لیگ برتر را به چالشی مرگبار تبدیل نکند. فعلا زوم کمیته و دپارتمان داوری روی 3 داور برای سپردن قضاوت دربی است؛ علیرضا فغانی، اشکان خورشیدی و بیژن حیدری. هیچکدام از این 3 نفر در هفته نوزدهم داوری ندارند که به دلیل حضورشان در هفته قبل، طبیعی است.

دپارتمان داوری این هفته تصمیم می گیرد به کدامیک از این 3 نفر، سوت دربی را بدهد. نفر منتخب احتمالادر هفته بیستم هم مثل این هفته استراحت می کند تا با آرامش کامل وارد دوئل سرخابی ها شود. دو داور دیگر اما در هفته بیستم قضاوت می کنند و شانس شان برای سوت زدن دربی، به کمترین حد ممکن می رسد.

کامرانی فر به شدت علاقمند است یکی از بین خورشیدی و حیدری، داور دربی شوند تا بسان بازی رفت، فغانی این بازی را قضاوت نکند و داوران بیشتری در دوران ریاست او، سوت دربی را بزنند.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-01-25 20:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
داور توپینگ تبانی... کیسه تو لیگ می مانی؟
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۹
ما اقلیت کیسه فقط عمو تورج رو میخواهیم و بس! حالا صالحی یا زرگر هم باشه بدددد نیست
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر