فهرست
به بهانه جدایی سروش؛ طلسم شماره هفت
به بهانه جدایی سروش؛ طلسم شماره هفت

به بهانه جدایی سروش؛ طلسم شماره هفت

آی اسپورت - با اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس، سروش رفیعی هافبک شماره ۷ پرسپولیس در لیست مازاد این تیم قرار گرفت تا این هافبک باتجربه و خلاق برای دومین بار در مسیر جدایی از این تیم قرار بگیرد. سروش که پیشتر با شماره ۷ پرسپولیس روزهای خوبی را همراه با این تیم پشت سرگذاشته بود در دومین دوره حضور در پرسپولیس روزهای خوبی را سپری نکرد و تنها در شش بازی لیگ، ۲ بازی آسیایی و ۳ بازی حذفی در ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان رفت و در ۸ بازی بازیکن جانشین سرخ‌ها بود. تنها یک گل زده و صفر پاس گل آمار رفیعی در نیم‌فصل دوم بود و این بازیکن ۲۹ ساله پس از حضور در تمرینات پرسپولیس نتوانست نظر کالدرون را جلب کند تا وی به همراه شایان مصلح در لیست مازاد قرار بگیرد.

رفیعی البته تنها شماره ۷ ناکام پرسپولیس نیست چرا که به جز علی پروین هیچ بازیکنی نتوانسته با این پیراهن روزهای خوبی را پشت سر بگذارد. بازیکنان زیادی پس از علی پروین اقدام به پوشیدن این پیراهن کرده‌اند با این حال هیچ کدام از بازیکنان نتوانسته‌اند روزهای خوبی با پیراهن پرسپولیس را پشت سر بگذارند. کوروش لرستانی در دهه ۶۰ و عبدالله ریاحی در دهه ۷۰ شماره ۷ پرسپولیس را برتن کردند با این حال دوران حضور این بازیکنان در پرسپولیس بسیار کوتاه بود و بعدا نیز حمید استیلی مدتی کوتاه این پیراهن را بر تن کرد. استیلی البته مدتی بعد شماره ۲۵ با یک علامت «+» میان آن را بر تن کرد. این هافبک اسبق پرسپولیس در فصل ۷۹ بار دیگر۷  را بر تن کرد و بعدها بار دیگر با شماره ۲۵ به میدان رفت تا شماره ۷ پرسپولیس بایگانی شود.

محمد پروین فرزند علی پروین نیز با شماره ۷ پرسپولیس سابقه بازی داشته با این حال وی نیز در هر دو دوره حضور در پرسپولیس موفقیتی کسب نکرد. میثم سلیمانی هم یکی دیگر بازیکنانی بود که مقرر شده بود با شماره ۷ برای پرسپولیس به میدان برود با این حال مصدومیت‌ها مانع از حضور وی در بازی‌های رسمی برای پرسپولیس شد. حسین بادامکی و حمیدرضا علی‌عسگری هم دو بازیکنی بودند که پس از چند فصل حضور در پرسپولیس اقدام به پوشیدن پیراهن شماره ۷ کردند با این حال هر دو با این پیراهن روزهای بدی را تجربه کردند و در سال‌های بعدی حضور خود در این تیم با شماره پیراهن دیگری به میدان رفتند تا شماره ۷ پرسپولیس بار دیگر بایگانی شود.

علی علیپور مهاجم گلزن پرسپولیسی‌ها نیز چند ماه پس از حضور در پرسپولیس خواهان پوشیدن پیراهن شماره ۷ شد با این حال در نهایت با درخواست این بازیکن مخالفت شد تا گلزن این روزهای پرسپولیس با شماره ۷۰ برای این تیم به میدان برود. سروش رفیعی آخرین بازیکنی بوده که پیراهن شماره ۷ پرسپولیس را برتن کرده وحال با جدایی این بازیکن، شماره ۷ پرسپولیس خالی شده و باید دید آیا در فصل جاری کسی این پیراهن را بر تن خواهد کرد یا خیر.

مدال

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-07-16 23:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرسلیمانی
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۴۲
چقدر لیست مازاد و سروش رفیعی به هم می آن ماشالا :))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر