فهرست
نقل قول های روز: عذرخواهی شجاعانه سردار
نقل قول های روز: عذرخواهی شجاعانه سردار

نقل قول های روز: عذرخواهی شجاعانه سردار

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته.

دنبال حاشیه نبودم

این چه عشقی است؟ من دو بچه داشتم. زن داشتم. او آمد و زن من را کشت. من به او می گفتم زن و بچه ام را دوست دارم. از اول همین حرف را به او زده بودم. من دست روی خانم خدابیامرزم بلند نکردم. چه لاله و چه خانم موقتم؛ هرگز دنبال رفتارهایی نبودم که حاشیه باشد
پاسخ ناصرمحمد خانی به این سئوال که آیا شهلا جاهد عاشقش بود؟ بازیکن سابق پرسپولیس اینروزها به خاطر ماجرای جدیدی که در زندگی شخصی اش رخ داده دوباره خبرساز شده

عذرخواهی شجاعانه

شجاعانه از هواداران تراکتورسازی عذرخواهی می‌کنم. متأسفانه در تراکتورسازی یک سهل‌انگاری صورت گرفته و من به‌عنوان مدیرعامل این باشگاه مسئولیت این اشتباه را بر عهده می‌گیرم. البته ما در این مدت کارهای زیادی انجام داده‌ایم به‌صورتی که با اقدامات کمیته حقوقی باشگاه، خطر کسر 18 امتیاز از تراکتورسازی را رد کردیم.
بخشی از صحبتهای مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره وضعیت این تیم بعد از محرومیت از جذب بازیکن

اولین سورپرایز آقا کریم

اولین بار که برای من جشن تولد گرفته شد برمی‌گردد به دوران حضورم در باشگاه النصر امارات که در آنجا یکی از دوستانم بدون اینکه به من اطلاع دهد برایم جشن تولدی ترتیب داد که حسابی سورپرایز شدم و بعد از آنها خانواده‌ام نیز هر سال به هر نحوی برایم جشن تولد گرفتند.
توضیح کریم باقری درباره جشن تولدی که برایش در اردوی پرسپولیس گرفتند

پرسپولیس را کاملا می شناسیم

بازی اول ما مقابل نماینده ایران بازی مهم و سختی است. پرسپولیس صدرنشین لیگ ایران و رقیب سرسختی است. امیدوارم با نتیجه خوبی از زمین بازی خارج شویم. کادر فنی بازی‌های زیادی از پرسپولیس را آنالیز کرده است و کاملا به سبک بازی و بازیکنان آن آشنا است.
بخشی از صحبتهای فهد المفرج، مدیر باشگاه الهلال عربستان درباره بازی با پرسپولیس

 

۱    
آی اسپورت
2017-02-20 09:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر